Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a legviccesebb dolog, ami...

Mi a legviccesebb dolog, ami eddigi életed során történt veled?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jót nevetni és szeretném, ha mások is csatlakoznának.
2009. máj. 9. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Bölcsibe indultunk a lányommal.Tél volt,nagyon hideg,nagy hó.Jól felöltöztettem,és már indultunk volna,amikor megkérdezte a lányom:anya nem baj ha mamuszba megyek a bölcsibe???

Azóta 16 éves lett,de ha "piszkáni"akar akkor mindig emlegeti :-)))

(több történet is lenne,de ez nekem nagyon kedves)

2009. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szegény nagypapám (aki már nem él) Egyik húsvétkor locsolkodni jött az unokáihoz valamikor a kilencvenes években. Szürke öltöny, szürke kalap. Én meg odabújtam hozzá, és az ölébe ültem, így papa, meg úgy papa, aztán rákötöttem egy piros selyemszalagot a kalapjára körbe! Szegény nem vette észre, a szüleim sem figyelték. Viszont pár nap múlva mentünk a nagypapámékhoz, és ujságolja a nagymama, hogy a vén nagyapátok meg végigflangált az úton egy piros szalaggal, és mindenki kinevette szegényt az úton, csak Ő maga sem tudta, hogy miért.Meg be is szólogattak neki. Akkor vallottam be, hogy én kötöttem rá. Persze nem volt harag, nagyapa nagyon megölelgetett, hogy milyen kis disznó vagyok!
2009. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Akkor történt, amikor kislány voltam, és ovis. Tudni kell, hogy anyukám tanárnő volt, és sok koleganőjjének a lányával jártam egy ovicsoportba. Egyszer apukám jött értem oviba, öltöztet kinn az öltözőben, a sok csoportársaimat is az anyukájjuk (anyu koleganői). Beszélgetünk mi gyerekek, hogy de büdös van, Biztos valaki bekakilt! Erre én nagyon büszkén: Az nem is igaz, mert az én apukám pukizott!!! Persze ez nem így volt, csak én akartam valamivel dicsekedni! Apunak persze égett a feje, rámcibálta félig a ruhát, hazavitt, és közölte anyuval, hogy "ezért a gyerekért soha többet nem jön óvodába!" Anyu is szakadt a röhögéstől. Én még akkor nem tudtam felfogni, hogy apu miért haragszik rám, hisz én csak dicsekedtem! Amúgy többször is értem jött még utánna az oviba!
2009. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Diák voltam, és a suliból indultunk haza! Már akkor természetesen "nagy lány voltam" és cigiztem. (már nem cigizek) A lényeg, hogy indulunk ki a suliból, erre az egyik barátnőm beperdül a portásfülkébe, ami épp üres volt, bemarkol egy dobozba, aztán nekem is dug valamit a zsebembe, és kislisszolunk! Haj de megörültem, nyúlok a zsebembe, beveszem a számba, kapom elő az öngyújtót... a többiek meg röhögnek! Azt hittem cigit adott, közbe meg iskolai kréta volt!!!
2009. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jók a történetek, igazán jókat nevettünk! Egyébként egy "pályázó" több művel is indulhat, nincsenek megkötések! :) Szóval csak így tovább! :D
2009. máj. 9. 20:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Még kislány voltam, a nagynénémnél voltam, épp indult velem haza, amikor kirepedt a fenekemen a nadrág. Nagyon kellett igyekezni, hogy le ne késsük a buszt, mert ritkán járt. Azt mondta, gyorsabb lesz, ha le sem veszem a nadrágom, csak így összeölti villámgyorsan. Kérdeztem, hogy nem fogja-e hozzávarrni a bugyimat és nem fog-e megszúrni, de azt mondta, hogy persze, majd meglátom. A "műtét" végeztével természetesen még a pisilhetnék is rámtört. Ő rendes volt, mert engedélyezett egy gyors pisilést. Ekkor bekövetkezett, amit korábban jósolt: "majd meglátod!" Hááát, megláttam! Épp csak a bőröm nem varrta oda a nadrághoz. Jött az lefelé mindenestől: nadrág, harisnya, bugyi...! De volt idő rendbetenni, mert a következő busz 1 óra múlva jött! :))
2009. máj. 9. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A kis mopedemet jött megnézni a két haverom.

Kitoltam a szölö közé, sztendette raktam, majd lábam közé kapva nekiálltam pedálozni, hogy beinduljon. Gyertyapipa levéve, gyújtáskapcsoló kikapcsolt helyzetben, benzincsap elzárva.

A heves kapálózásban és erökifejtésben eldölt velem a moci.Ültem a földön és röhögtünk, hogy milyen "suszter vagyok" :D, sztenderen, álló helyzetben eldölök a kis 30 kilós mopedemmel ami valahogyan az Istennek se akar beindulni!!! Hehehe és nem is ittam aznap :D semmit se :D

2010. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!