Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit vegyek az Osztályfőnökömne...

Mit vegyek az Osztályfőnökömnek, aki férfi, és imád gitározni?

Figyelt kérdés
Osztály húzásnál őt húztam ki, és a pengetőn kívül ötletem sincs. Tavaly egy gitár formájú mézeskalácsot adtak neki, és ezt nehéz lesz lekörözni:s Köszönöm:)
2011. nov. 12. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

[link]


Vegyél neki egy ilyet, biztos örülne neki! :)

2011. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

komolyabbra fordítva a szót:

[link]

2011. nov. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
gitáros nyakkendő, gitár alakú hűtőmágnes, ha jól rajzolsz, rajzold át egy képét amin ép gitározik, nyomass neki pengetőt az osztályod jelzőizéjével (nemtudom h hívják ezt, pl. 12.c :D) vagy vegyél a kedvenc gitárosáról könyvet vagy pólót vagy nyomtass neki kottát amit eljátszhat a karácsoyi ünnepségen, az osztály meg elénekli stb. :)
2011. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy jatszhato gitar polot.


[link]

2011. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, vehetnél pl. pólót, amin valami zenével kapcsolato dolog van, esetleg gitár alakú kitűzőt, és mellé egy zenei magazint - a Zenész magazin elég igényes pl, de rengeteg egyéb létezik még, egy újságos tuti tud segíteni.
2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is gitározom, és egyik karácsonykor osztálytársamtól kaptam egy kis dobozt, szépen befestette és a tetejére rajzolt egy gitárt. Én örültem neki, pengetőtárolásra ideális, még most is használom.
2011. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hangszerboltokban millió gitáros ajándéktárgy van. Pl gitáros bögre, az tök aranyos :D de ha a bögre már túl unalmas ajándék, nézz mást, biztos van a közelben hangszerbolt. milyen értékben vásárolsz neki?
2011. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez jutott először eszembe : D Annyira tetszik, szerintem nagyon ötletes, csak éppenséggel fogalmam sincs hol lehet venni, és mennyibe fáj.

2011. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszavonom, megtaláltam, 6ezer forint :S Gondolom ennyit nem akarsz rászánni.
2011. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!