Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség, nagyon fontos?

Segítség, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Szóval:most vásároltam először Vaterán és véletlen két árút is leütöttem vagy mi a franc...csak 15 éves vagyok és nem is tudom,hogy kell hazsnálni.Az egyik árúnak írtam közvetlen a megrendelés után,hogy visszamondanám,írtam,hogy még sose használtam és azt mondta,hogy a kiemelést mindenképpen ki kell fizessem.Nincs rossz értékelése,de sokszor írták,hogy visszamondta a megrendelést.Akkor neki lehetett ingyen,nekem miért nem?Vagy csak át akar verni?
2011. dec. 5. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
úristen,roszs kategória...nagyon sajnálom,csak annyira ideges vagyok!tényleg sajnálom,de azért ha valaki tud akkor segítsen kérem!:(
2011. dec. 5. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:

1.15 évesen szerintem nem bonyolíthatsz üzletet, max. kisebb ügyleteket bonyolíthatsz,pl.vehetsz magadnak csokit,rágót,banánt,narancsot,almát,ezt-azt,de ennyi.Nem írtad,hogy mi volt a két áru,de gondolom nem rágót,meg csokit,meg ilyen 500 forint értékü dolgokról beszéltél,hanem nagyértékű dolgokról.


Amúgy nem is értelek,a vaterán nem lehet csak úgy licitálni,regisztrálni kell hozzá.Akkor másképp is felteszem ugyanezt a kérdést: miért regisztráltál,ha egyszer tudod,hogy nem szabad,mivel kiskorú vagy?

2011. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tud mit csinálni ha nem fizeted ki, maximum kapsz egy negatív értékelést. te pedig majd ott elmagyarázod mi történt. nem jó egy negatív értékelés, de ennél többet nem tehet. vagy kifizeted neki amit kér. (te döntöd el)

nem lesz jogi következmény, ha ettől tartasz!

2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző. ja és még annyit, hogy ha jól tudom, nem fogja tőle levonni a vatera a jutalékot ha azt jelölitek be, hogy az eladás sikertelen volt. a kiemeléssel nem tudom mi a helyzet.
2011. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nem tudtam,hogy csak 18 éven felüli regisztrálhat,hiszen enm votl feltűntetve :/
2011. dec. 5. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

én sem voltam még 18 amikor regisztráltam, viszont amikor először vásároltam akkor már betöltöttem.


mindenesetre ezt találtam:

"A regisztrációval a Felhasználó elismeri, hogy


-18. életévét betöltötte és cselekvőképes személy, vagy

-14. életévét betöltött kiskorú személy, ám saját keresettel önállóan rendelkezik a Vatera által működtetett online piactér használata során, vagy

..."

2011. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!