Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekem nagyon tetszett az...

Nekem nagyon tetszett az idézet, mit gondoltok? "Sem a nagy tudás, sem a kreativítás nem teszi az embert géniusszá. A szeretet az, amin egy elme alapszik. " Wolfgang Amadeus Mozart

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:24
 1/5 anonim válasza:

Teljesen igaz :)


Én azt találtam ki magamnak, hogy, ha a tehetség a virág és a lélek a táptalaj akkor, ha jó lelked van, akár a jó táptalaj és gyönyörű rózsát nevelhetsz magadban, ha viszont gyűlölsz és gonosz vagy semmi nem nő majd benned tüskés gazon kívül.


Na persze nem így találtam ki eredetileg, de most így tudom leírni, na xD

2011. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeretet tutijó dolog, feltéve, hogy nem akarsz atomerőművet vagy űrhajót, esetleg processzort tervezni, mert akkor nagy gondban vagy.
2011. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
utsó: senki sem mondta, hogy csak szeretet kell. Kell ész is, de az meg fejleszthető dolog ;) Csak kicsinyes emberek mondják az ellenkezőjét.
2011. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nem hiszek abban, hogy valaki zseninek születik, az eszméletlen sok gyakorlás tesz valakit azzá, meg az j dolgokra való nyitottság. Mozartot speciel már egész kicsi gyerekkorától zseninek nevelte az apja, szegénynek alig volt gyerekkora, kb. mint a Michael Jacksonnak. Döntsd el te, hogy ez szeretet-e...
2011. dec. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én erősen kétlem, hogy Mozart ezt mondta volna... ez valahogy nem vall rá.
2012. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!