Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kifogásolnak a cigányok a...

Mit kifogásolnak a cigányok a magyarokban?

Figyelt kérdés
A fordítottjáról éppen elég szó esik itt is, és máshol is, ezért érdekelne a másik oldal véleménye:) Másrészt azért teszem fel ezt a kérdést, mert érdekel mit tartanak a cigányok fontosnak (az ember ugyanis annak a hiányát tartja rossznak, és azt jónak, amit fontosnak érez). A kérdést a két fél közötti kulturált kommunikáció jegyében teszem fel. A válasz jöhet privátban is. És arra kérlek, hogy ha képes vagy rá, akkor a véleményed kulturált stílusban, tényszerűen fogalmazd meg. Az indulatoktól fűtött, rasszista véleményeket bárhol máshol is el tudom olvasni.:) Köszönöm:)
2012. jan. 6. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló intelligens megnyilvánulása után van még kérdésed..?
2012. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs neki.. rövid voltam és lényegretörő
2012. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kit érdekel? Amíg eltartjuk őket semmiért cserébe (nem mindenkit! - a többséget igen), addig semmilyen kifogásra nincs okuk. Attól a pillanattól kezdve, hogy teljesítenek, erőfeszítést tesznek - már mondhatják is. Csupa fül leszek.
2012. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem dolgozunk még keményebben, hogy több segííílyke jusson nekik a közösből...
2012. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajuk, hogy nem fogadjuk el őket, úgy ahogy vannak. Persze ez nehéz is, nekem is szúrja a szemem, hogy dolgozom és adót fizetek, addig a cigányok 99 %-a boldogan él az én adómból. Viszont van 1 %. Épp tegnap láttam egy cigány párt a buszon egy kisbabával. Ott játszottak a kicsivel, szórakoztatták őt, nevettek vele, amikor a kicsi is teli szájjal vigyorgott meg minden. Nagyon aranyos jelenet volt. Ennek ellenére voltak páran, akik úgy néztek rájuk, mint...hát nem is tudom mire. Tehát ha valami konkrét bajuk van a magyarokkal akkor, a 99 %-uknak az, hogy nem dolgozunk jobban a több segélyért, az 1 %-nak meg, hogy nem tudjuk ezt a kis százalékot tiszteletben tartani és kivételesen úgy nézni rájuk, mint emberekre.
2012. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
01-06 20:55! Köszönöm a válaszodat!:)
2012. jan. 9. 09:26
 7/9 A kérdező kommentje:
A többi hozzászólást is köszönöm, de az első tényleg nagyon lényegretörő és korrekt volt:) Ettől függetlenül mások véleménye továbbra is érdekel:)
2012. jan. 9. 09:29
 8/9 anonim válasza:
21%

azért mivel a cigányt hiába végez bármiylen iskolát nehezen veszik fel dolgozni

ez így van.

és a segély nem valami komoly pénz hogy így sírjanak az úgy nevezett dolgozó magyarok

az a pár ezer forint minusz az adóból nem vág földhöz senkit

és igen ha úgy viszonyulnak a romákhoz akkor ne csodálkozzanak ha ellenségekre találnak a roma népcsoportban

az iskolába jöttek gyerekek páran olyan kijelentésekkel hogy ők útálják a cigányokat

jól fel is lettek pofozva a romák által az első 5 percben aztán sírtak egy sort msot meg sírnak mert őket nem haggyák békén

hát a gyűlölködés nem kifizetődő. érdekes ohgy a romák jó barátságban vannak azokkal akik elfogadják őket

na jóó persze vannak undorító kivételek de rengeteg roma van akivel akármikor szívesen elmegyek bulizni vagy eldumálok mert nagyon rendes tag.

2012. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy tanult cigány embert nem vesznek fel sehová dolgozni, egyszerűen nem igaz. A munkaadók nyilván körültekintőbben ajánlanak foglalkoztatási lehetőséget - nmert a rokonságban, ismeretségi körben lehetnek deviánsok, akik azután komoly kárt okoznak - előfordul, de a megítélésük javításáért kizárólag a becsületes cigány emberek tudnak tenni azzal, hogy kiközösítik a bűnözőiket.

'Az a pár ezer forint az adóból nem vág a földhöz senkit"? Ezt a legkönnyebb kijelenteni annak, aki egyetlen ezer forintért sem tesz keresztbe egy szalmaszálat sem. A konfliktusokat meg, ugye? - kézenfekvő azonnal pofonnal intézni, beszélgetés helyett?

És: tudod-e, hogy a cigányság felzárkóztatására évi 120 milliárd forintot költ el Magyarország? Tudom: nem a te pénzedből - így aztán nincs jelentősége, gondolom.

2012. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!