Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a csajokról/nőkről akik erotikus/bikinis/fehérneműs képeket töltenek fel magukról a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen képbe futok bele az ismerőseim körében. Nekem az első benyomásom az hogy, hogy lehet ilyet feltölteni?! Aztán elgondolkodtam rajta, hogy ezt milyen céllal töltik fel?

Láttam olyat akin egyszál semmi volt, volt művészi is. Fotos által készített fehérneműs képek. De láttam igényteleneket/közönséges képeket is.

Olyat is láttam már aki feltöltött 10 évvel ezelötti erotikus képet most meg van vagy 100kiló.

Ti mit gondoltok erről? Mégiscsak facebookra raknak fel ilyen képeket nem pedig szexpartner keresőbe.

Ennyire kiéhezettek ezek a nők? Vagy ennyire szeretik mutogatni magukat?


2012. jan. 23. 22:56
 1/9 anonim válasza:
100%
Akinek nincs mást felmutatni az megmutatja a testét ami amúgy is elrohad majd a földben.Értéktelen senkik.
2012. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják, hogy amit csinálnak, az kb. szexuális zaklatás. Rendszerint nagyon fel vannak háborodva, ha valaki illetlen ajánlatot tesz nekik.
2012. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:
68%
Ezek a nők fel szeretnék hívni a figyelmet magukra valahogy, és ezt a módszert választották. Mert hát ugye mit is néztek meg először ti férfiak? A külsőt. Ha egy szexis képet láttok az illető nőről, mindjárt felkelti az érdeklődést. De ha egy nem túl vonzó külsejű nőt láttok, mindjárt továbbléptek a közösségi oldalakon. Így aztán a csúnyácskábbak hátrányban vannak. És mi nők állandóan elégedetlenek vagyunk a külsőnkkel. Ezért egymást túllicitálva próbálunk tetszeni nektek nyavalyások!!!!
2012. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aki egyszerűen csak büszke magára, hogy jó teste van. Nekem is van egy ilyen barátnőm, már anyuka, de szuper bombázó a teste most is, de a fotók, amik azóta is fenn vannak az iwiw-en, még korábban készültek. Ő nagyon kifinomult hölgy, kedves, szerény, jólelkű, ő nem azért töltötte fel ezeket, mert kiéhezett, meg így akar pasit vadászni, hanem csak mert ezek is az életének részei, mert pl. nyaralás alatt készültek. Természetesen nem csak fürdőruhás képei vannak fent.
2012. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az eszével nem tudja lenyűgözni az embereket, megpróbálja a testével. Viszont a jóérzésű, normális értékrenddel rendelkező férfiakat ez inkább elriasztja. Mert hát milyen is lehet egy olyan nő a való életben, ha neten nyíltan mitogatja a testét kb mindenkinek? Az ilyet nem lehet komolyan venni. Persze a zsúrpubik, suttyók, májerkodó gyerekek azonnal ráharapnak.
2012. jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azt amit minden közösségi oldalra regisztráló emberről
2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Más az, ha egy szép, ízléses fotóról beszélünk, és mások ezek a kommersz, béna sz*rok, amiket a fürdőszobai tükörben lőnek el. A fehérneműs kép is intim dolog, de nem annyira, mint egy csontpucér fotó.


Egyébként egészséges ember nem teregeti ki képeket az internetre, ahonnan bárki játszi könnyedséggel vissza tud élni a képekkel- lásd excsajok.hu


Sokuk önhitt p*csa, sablon.

2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"És mi nők állandóan elégedetlenek vagyunk a külsőnkkel. Ezért egymást túllicitálva próbálunk tetszeni nektek nyavalyások!!!!"


És ez kötelezően maga után vonja azt, hogy hülyét csinálsz magadból, megalázod magad EGY EGÉSZ VILÁG ELŐTT?

2012. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
néhánynak irigylem az alakját, de amúgy meg nem érdekel, hogy ki mit tesz ki magáról, mert nem kötelező semmit sem nézni. kép nélkül facebookozok, mert csak kommunikálásra(mit, mikor, hol, meddig) használom telefonon....
2012. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!