Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új munkahelyemen sokszor van...

Új munkahelyemen sokszor van probléma a placcolással, idegesít?

Figyelt kérdés
2 hetet betanultam pizzériában,most placcoltam 3. alkalommal.Van amikor elfelejtek beütni valamit,ilyenkor nem stimmel,tehát több lesz a kasszában mint a záró blokkon,vagy rosszul ütöm,véletlen italt kajába.Nagyon cseszegetnek emiatt...próbálok figyelni de nagyon sokan vannak és a futárt is én intézem,meg persze kiszolgálok...idegesít mert nagyon bénának érzem magam.
2012. febr. 4. 20:45
 1/2 huci78 válasza:
Ne stresszeld magad ez a legfontosabb!Mindenki elkezdte valahogy,alakíts ki a fejedben eggy sorrendet .Ha pénzel foglalkozol fogd fel úgy mintha a saját pénzedről lenne szó.Ne azzal foglalkozz ki mennyit vár rád mindenhol várni kell csak azzal törődj,hogy pontosan dolgozz.Nyugtasd magad azzal ,hogy ha nem jól csinálnád amit csinálsz már nem kéne ott dolgoznod ,ennyi az egész .Sok sikert!
2012. febr. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszike!!!Jól esett amit írtál!
2012. febr. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!