Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki ugy hal meg, hogy a...

Ha valaki ugy hal meg, hogy a holtteste nem kerul elo (pl. a mostani repulogepszerencsetlenseg aldozatai), azt hogyan temetik el?

Figyelt kérdés
Ures koporsoval?
2009. jún. 3. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Legfeljebb egy gyásszertartást tartanak,és egy emléktáblát állítanak neki.
2009. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%
én úgy tudom, hogy üres koporsóval
2009. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló, hogy eltűnt holttestet nem lehet eltemetni, maximum az üres koporsót, ha valakinek ez a mániája.

Ennek viszont semmi értelme, csak a koporsóárus jár jól.

A temetőbe az ember azért megy, mert ott nyugszik a halottja. Na de egy üres koporsót látogatni?

Ennél sokkal szebb szerintem egy emlékhelyet kialakítani. Ez lehet akár egy szép terítővel letakart asztalka a lakás egy csendes zugában, rajta az elhunyt fotója, virág, gyertya. Itt inkább lehet emlékezni az elhunytra, mint egy üres koporsó mellett.

2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mennyi értelme van, de én is úgy tudom, hogy üres koporsó vagy urna lesz ilyenkor. Olyanról sokszor hallottam, hogy ugyanúgy rendeznek temetést is meg mindent, koporsóval stb. csak nincs benne a szerettük...

Elég szomorú helyzet lehet, nem tudom én mit tennék, vlgül is az ember nem tudja mihez kezdjen lehet nem akkora butaság az üres koporsó...

2009. jún. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!