Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ideges vagyok, hogyan vezethet...

Ideges vagyok, hogyan vezethetném le?

Figyelt kérdés
Szívem szerint törnék-zúznék,de azt azért mégse. Már nagyon kivagyok,ráadásul az okozójával se tudok semmit csinálni,vagyis továbbra is idegesít :( Valami tanács?
2012. febr. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy lementem futni, de csak még idegesebb lettem. Aztán meg nagyon lefárasztottam magam, de még mindig ideges voltam..

Mondanám, hogy ülj le meditálni, de idegesen nehéz hozzákezdeni (olykor).

Sajnos nekem volt már olyan, hogy ilyenkor saját magamban tettem kárt. :(

Esetleg indulj el sétálni, vedd füledbe a fülhallgatót..

2012. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Sajnálom hogy neked is vannak ilyen problémáid.
2012. febr. 14. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
De te mióta vagy ideges? Én amúgy mindig is nyugodt természetű voltam.. Nem tudom mitől lettem ilyen.
2012. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát,már pár órája az vagyok. De hallgattam rád,zenét hallgatok fülhallgatón valamint vicceket olvasok,az kicsit segített rajtam.
2012. febr. 14. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gyakran vagy ideges, szerintem ruházz be erre a könyvre: [link]

Nekem segített. Esetleg könyvtárban is megpróbálhatsz hozzájutni.

Van benne pár hasznos technika arra is, hogy mit csinálhatsz a harag okozójával, vagy mit változtass meg a gondolkodásmódodban ahhoz, hogy ne stresszelj miatta.

2012. febr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!