Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mellettem ülő lány egyfolytá...

A mellettem ülő lány egyfolytában másolja a rajzaimat, mit tegyek hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom ezt. Lehet hogy hülyeségnek hangzik de tényleg nagyon zavaró és az a baj hogy nem csak ő csinálja. Utálom újra látni a rajzaim a saját változatában. Azt sem értem hogy meri ezt pont mellettem csinálni. Olyan gyerekesen hangzik, de nem szeretem ha majmolnak:/ a rajzaimra meg külön érzékeny vagyok. Lenézi a rajzaim és utána úgy másolgatja őket mindenhova mintha a sajátjai lennének, ráadásul elég silány másolatok de stílusuk miatt többen is azt hiszik hogy én csináltam de miután közlöm hogy nem azért elmondják hogy tőlem tényleg jobbakat szoktak látni. Nem akarok bunkónak tűnni de szeretném ha abbahagyná...
2012. febr. 16. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Példaképe vagy:) Beszélj vele. Mást nem tudsz tenni.
2012. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ahhoz képest dicséretet még nem hallottam tőle... ő ilyen sunyi másoló... de nem tudom mit mondjak hogy ne rajzoljon? Olyan lenne mintha minden rajzánál számon kérném hogy ezt most tőlem látta-e :O
2012. febr. 16. 19:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, egy időben folyton rajzoltam és tudom milyen. Tényleg a példaképe vagy, csak nagyon nehéz bevallani. Hány éves vagy? Egyébként beszélgess el vele, téprj rá erre a témára és ne agresszívan, hanem barátságosan közeledj. Lesz hatása. Hidd el=)
2012. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bas"sz a kezére jó nagyont ...
2012. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
15 vagyok:o értem. olyan kellemetlen a téma. félek hogy letagadja, bár végig tudnám mutatni hogy melyik firkáját melyik rajzomról másolta de mégse akarom magamra haragítani..:D
2012. febr. 16. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele türelmes mondd el a problémádat, és óvatosan kérdezz :) vagy még jobb, barátkozz össze vele, lehet, hogy még a végén jobb dolog is kisül belőle :D
2012. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igazából a barátnőm de az a fajta akiről van véleményem de inkább megtartom magamnak. nagy hangú lán,y lehet támadásnak fogja venni. még ki kell találnom hogy kezdjek bele ebbe a beszélgetésbe:D
2012. febr. 16. 19:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
okés, csak támogatni tudom, vagy rajzolj nagyon egyedi dolgokat, amik csak Rád jellemzőek! :D Készíts olyan füzet borítókat meg ilyenek. Ez is jó taktika. Remélem nem túl gonosz az ötletem :)
2012. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
minden könyvem fehér lappal van beborítva és mindegyiken saját egyedi rajz van:D a stílusom is elég egyedi és vannak olyan dolgok amik minden rajzomon ott vannak ezért könnyű felismerni. de azokat a jegyeket is lemásolja, ezért gondolják hogy én csináltam azokat amiket ő koppint..:D
2012. febr. 16. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor nincs gond. :D Mindenki tudni fogja, hogy a Te rajzod. Egyébként amikor velem ez előfordult és felfújtam a dolgot nagyot és rájöttem a végén, hogy hibáztam. Próbálj ne törődni vele, és rajzolj egy csomót, hogy jobban fejlődj! Tudnál mutatni egy rajzot Tőled?
2012. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!