Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudtok olyan...

Mit csináljak? Tudtok olyan netes lapot, ahol ez nem így megy, és a saját nevem alatt publikálhatok, és azért nem egy noname blog, de nem elvárás az újságírói papír?

Figyelt kérdés
Újabban rendszeresen küldök -időben,határidőre- cikkeket egy netes portálnak.De a szerkesztő mindig,rendre egy-egy nappal később közli le őket,mint aktuális lenne(egy nappal előtte,vagy aznap napközben küldöm őket).Utána meg,amikor már -későn- elolvassa,akkor közli,hogy ezt minek írtam,már nem aktuális.
2012. febr. 18. 09:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha meg közli(mert erre is van azért példa),akkor rendre egy nappal később,mint aktuális lenne...
2012. febr. 18. 09:08
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja,és én ezt nem szeretem.Mit lehetne tenni? Tudom,menjek máshova...vagy törődjek bele...de hol van olyan hely,ahol ez nem így megy?Ja,csak olyan helyet,helyeket írjatok,ahova nem kell újságírói diploma,csak jó fogalmazási készség,mert újságírói diplomám az nincs...csak jónak mondott íráskészségem...meg véleményem a dolgokról...
2012. febr. 18. 09:10
 3/11 A kérdező kommentje:
mondhatnátok,írjak blogot,de ennél azért egy fokkal színvonalasabb helyet szeretnék...legalább olyant,aminek van saját domainje,és van egy főszerkesztő,aki átnézi az írást,kellő mértékben korrektúrázza és a saját nevem alatt közzé is teszi...az első 10 cikkem így jelent meg az ominózus portálon is,csak közben ennek a főszerkesztőnek magánéleti problémája lehet,mert a legkisebb gondja kb. az én cikkem...és én ezt nem szeretem...
2012. febr. 18. 09:38
 4/11 A kérdező kommentje:
ja,ha lehet konkrét helyeket írjatok,ne olyat,hogy próbálkozz itt-ott,mert nem akarok 600 e-mailt elküldeni,hogy abból 595 elutasító válasz legyen...pénzt nem akarok keresni(persze ha felajánlják,nem utasítom vissza,de nem várom el...),tehát anyagi teherrel nem járna senkinek a foglalkoztatásom...
2012. febr. 18. 09:41
 5/11 A kérdező kommentje:
*helyesbítés: pénzt ezzel nem akarok keresni,...
2012. febr. 18. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazi igényes helyre nem fognak csak úgy odaengedni, minden képesítés nélkül, úgy, hogy nem is ismer a kutya sem.
2012. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudok referenciacikkeket mutatni egy olyan lapon,ahol a szerkesztőnek most magánjellegü gondjai vannak(tőle tudom),és kisebb gondja is nagyobb annál,hogy mi van a lapjával...eddig oda írtam(tavaly december óta,sajnos nem rég óta,de vannak cikkjeim,amik élesek,megmutathatók,vállalhatók)


Talán tudsz valamit?

2012. febr. 18. 19:44
 8/11 A kérdező kommentje:
nyelvtanári diplomám és gazdasági szakirányú tolmács-szakfordítói végzettségeim vannak angolból és olaszból...tehát nem vagyok képzetlen,csak épp újságírói végzettségem,képesítésem,diplomám nincs
2012. febr. 19. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Márpedig én a saját blogot javasolnám, én szívesen olvasok blogokat, és ha kitartóan írsz, hirdeted, lesz olvasód és hozzá is szólnak, akkor cégeket is meg lehet keresni a dologgal, hogy támogassanak, segítsenek, stb. Sőt, egy ismerősöm a saját gyerekeiről, mindennapjaikról kezdett el blogot írni pár éve, és idővel őt keresték fel a cégek.

Ha jó, amit írsz, és összeszedett, akár kiadók is megkereshetnek, erre is volt már példa. Vágj bele, ne várj gyors sikert, de ha kitartó vagy, bejöhet a dolog.

2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miről szeretnél írni? Az mindegy?

Én tudok egy-két helyet esetleg...

2012. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!