Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme interneten beszélgetni emberekkel?

Figyelt kérdés

Főleg ha ismeretlenekkel pl. valami chaten, úgy hogy nem látom az arcát hogy mit reagál az írásomra, és nem is tudom hogy kivel beszélgetek hogy egyáltalán az-e akinek mondja magát. Így van értelme interneten haverkodni?

A másik meg hogy élőbeli ismerősökkel interneten beszélni mennyi értelme van?


2012. febr. 25. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Max. addig van értelme, amíg nagyjából megismerjük egymást, képet cserélünk stb. és mindketten bizonyítjuk a másik felé, hogy tényleg azok vagyunk, akinek kiadjuk magunkat. Lehet, hogy gyors vagyok, de erre nem kellenek napok, vagy hónapok. Fél óra alatt meg lehet oldani, aztán ha minden ok, találkozás valamikor. Nekem nem megy úgy a beszélgetés ha nem látom a másikat. Osztálytársaimra, ismerősemre sem szoktam ráírni sűrűn csak úgy, sőt inkább nem is vagyok elérhető. Míg neten két szó után eleakadok, vagy csak nem válaszolok az üzenetekre, élőben egész jól elbeszélgetek. Barátaim nincsenek, neten próbálok ismerkedni, és mindig érdeklődőm a lakhely felől, mert ha az ország túlvége akkor inkább hagyom. Két havonta találkozni és neten beszélni nem barátság. Tiszteletem azoknak, akik ezt távkapcsolat formájában csinálják, én nem tudnám. 21/F
2012. febr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!