Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A világ melyik városában...

A világ melyik városában élnél legszívesebben? (Magyarországon kívül)

Figyelt kérdés
És miért azt tetszene?

2012. márc. 3. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
London. Mert az emberek udvariasak veled még ha a pokolba kívánnak is ahogy azt az illem megkívánja:D Plusz nagyon szeretem az angol akcentust hallgatni :D
2012. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anglia nálam is játszik, de nem annyira London. Pedig szeretem Londont. Én inkább Manchesterben élnék, bár ezt csak hallomás alapján mondom, mivel ott még nem jártam. Azok közül, ahol már voltam, Canterbury fogott meg nagyon nagyon. Olyan hangulatos város. Bár meglehet, hogy egy idő után megunnám, mert azért ennél nagyobb városban szeretnék élni, sőt, igazából kimondottan nagyvárosban.


Na meg, legyen bármilyen elcsépelt, de én New Yorkban is szívesen élnék (tegyük hozzá, hogy ott sem jártam még). Abban pont az tetszik, hogy mennyire sokszínű. Hát, ha ott nem is fogok lakni, de egyszer mindenképpen szeretnék elmenni oda.

2012. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kiotó. Pörgős hely, de nem olyan bolondokháza, mint Tokió, plusz Kiotó a kultúráis fővárosa Japánnak.


De a Dél-Koreához tartozó Csecsdzu-szigeten is szívesen élnék. Szép, tiszta, csendes hely, a túristaszezonban kicsit feldobódik.

2012. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahol jártam és tetszik, ezért élnék ott: Róma

Ahol nem jártam, csak hallomásból, olvasmányaimból táplálkozva érdekel: Syndey (a sokszínűsége miatt)

2012. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Spanyol vidék-bárhol :D
2012. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Párizs, London, vagy Sydney... nem tudok választani
2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Izmir :)
2012. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
!!! STOCKHOLM !!!
2012. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Berlin !
2012. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyáron New York, télen Miami vagy Los Angeles.
2013. máj. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!