Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Tanár-diák közti kommunikáció. Ez a szakdolim témája. Miről írjak részletesebben? Hogy hogyan hat ki a gyerek életére a továbbiakban v mit?

Segítsetek..semmi ihletem nincsen

Keress kérdéseket hasonló témában: szakdolgozat

2012. márc. 6. 18:33  Privát üzenet  

A válaszok

Szia! Nekem van egy tanári szakdolgozatom, amely (igaz, csak lazábban) valamennyire kapcsolódik a témához. A tanári humorról szól. Végső soron ez is a tanár-diák kommunikáció része.

Ha úgy gondolod, valamit segít, szívesen elküldöm.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. márc. 6. 18:35 Privát üzenet
Pl. szerintem nagyon meghatározó, hogy egy tanár "hogy adja el magát" a diákoknak. Alapjába véve nem szeretem a fizikát, de a tanár olyan rohadt jófej, hogy senki se mondja azt, hogy utálja a fizikát. Ez most így hirtelen gyerekes, de tényleg sok múlik ezen.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. márc. 6. 18:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

első megköszönném!!!!! írsz privátba?:)

# 3/4Időpont 2012. márc. 6. 18:40 Privát üzenet

Saját tapasztalataimból kiindulva, az nem igazán tesz jót egy gyereknek, ha a tanár sz*rként bánik vele, és rendszeresen megalázza. Általános iskola 4.-ig egy olyan tanítónő volt az ofő, aki sportot űzött a megalázásunkból, nekem majdnem eltörte az orrom. Szóval, nálam eléggé betett ez a fajta viselkedés.

Volt olyan tanárom is, aki teljesen normális hangon szólt hozzánk, és ezzel a tiszteletünket is elérte, emellett, pedig, nagyon jó tanár volt.

Olyan is volt, hogy elmondtam v.mi problémámat, és másnap reggel már visszahallottam tanároktól a folyosón.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. márc. 7. 19:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik hálátlan gyerek?
Mit gondoltok a gyerekkel való együttfürdésről?
Parom 8 eves lanya, amikor itt van nalunk, velünk akar egy agyban aludni, mindenfele mondvacsinalt indokkal. A parom engedi is, de en olyankor nem tudok aludni. Hogyan kezeljem...
Mit tegyek hogy újra rendbe legyen az életem?
Anyukám mindig elrontja a hangulatom. Mit tegyek?
Hogyan kommunikáljak a szüleimmel?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!