Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanár-diák közti kommunikáció....

Tanár-diák közti kommunikáció. Ez a szakdolim témája. Miről írjak részletesebben? Hogy hogyan hat ki a gyerek életére a továbbiakban v mit?

Figyelt kérdés
Segítsetek..semmi ihletem nincsen

2012. márc. 6. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy tanári szakdolgozatom, amely (igaz, csak lazábban) valamennyire kapcsolódik a témához. A tanári humorról szól. Végső soron ez is a tanár-diák kommunikáció része.


Ha úgy gondolod, valamit segít, szívesen elküldöm.

2012. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pl. szerintem nagyon meghatározó, hogy egy tanár "hogy adja el magát" a diákoknak. Alapjába véve nem szeretem a fizikát, de a tanár olyan rohadt jófej, hogy senki se mondja azt, hogy utálja a fizikát. Ez most így hirtelen gyerekes, de tényleg sok múlik ezen.
2012. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első megköszönném!!!!! írsz privátba?:)
2012. márc. 6. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalataimból kiindulva, az nem igazán tesz jót egy gyereknek, ha a tanár sz*rként bánik vele, és rendszeresen megalázza. Általános iskola 4.-ig egy olyan tanítónő volt az ofő, aki sportot űzött a megalázásunkból, nekem majdnem eltörte az orrom. Szóval, nálam eléggé betett ez a fajta viselkedés.


Volt olyan tanárom is, aki teljesen normális hangon szólt hozzánk, és ezzel a tiszteletünket is elérte, emellett, pedig, nagyon jó tanár volt.


Olyan is volt, hogy elmondtam v.mi problémámat, és másnap reggel már visszahallottam tanároktól a folyosón.

2012. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!