Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért szokása...

Ezen az oldalon miért szokása az embereknek lepontozni a másikat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h ha valaki kiírja, h mondjuk péntek este nem otthon ült, hanem a barátaival volt, akkor ronggyá lepontozzák az otthonülők.

Annak ellenére, h az otthonülők állítják, h ők nem irigykednek.

Ue. a dagadtak a véknyakat, a csúnyák a szépeket, a szegények a gazdagokat.

Szal most ezek azt hiszik, h nekik lesz igazuk, mert lepontozták?

Inkább csak az irigység rajzolódik ki.



2012. márc. 18. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberi butaság határtalan, nem tudják a különbséget a hasznosság és az eltérő vélemény, élethelyzet között. Nekem a "kedvenceim" az olyan jellegű kérdések, amikre rossz választ nem is lehet adni, mégis a fele le van pontozva (Mennyit keresel havonta, Hol voltál nyaralni stb.).
2012. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit főztél ma?

Paradicsomleves

Ez a válasz 0% hasznos.

:D

Gondolom ez is ismeros.

Ez is amugy amiket irtal az irigyseg viszi le, szal beirod, h Gorogorszagban voltam garantalt a 0%

2012. márc. 18. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem már régen nem érdekel, ha lepontoznak, ilyenen nem akarok agyalni, sem bosszankodni :)

Mondjuk azért, ha felteszek egy kérdést és a válasz írója 40%-on áll, nem biztos, hogy hiszek neki :)

2012. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok lehet itt a kiégett ember, erre gondolok
2012. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még annak is lehet hinni, aki 20 %-on áll, mert lehet, hogy nem tehet róla. Én például bizonyos témakörökben sok hasznos választ adtam már, de egyszer szidni mertem a b*zikat, pont egy olyan kérdésnél, ahol főleg homárok írogattak. Egy másik esetben meg egy vérgőzös Jobbikos nagymagyarral mertem vitatkozni. Látszik az eredmény :P
2012. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!