Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében,...

Mit tegyek annak érdekében, hogy szeressenek, tiszteljenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz ember,csak sok a gondom...
2012. márc. 27. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeresd és tiszteld őket, a példa ragadós!
2012. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt teszem.Csak néha mellőzve érzem magam.
2012. márc. 27. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válasz nagyon jó. Még kiegészítem a legfontosabbal: Szeresd, tiszteld magadat. Ha magadat tisztelni tudod, akkor tiszteletre méltó vagy. És akkor tisztelni fognak. Ebben benne van az is, hogy tisztelj másokat. Mert az is egy tiszteletreméltó tulajdonság, hogy tisztelünk másokat. És igen, a példa ragadós. És a szeretettel is így van. Szeresd magadat. Ha szereted magadat, akkor te egy szeretett személy leszel. Szeretve lenni jó. Magadhoz vondozod a többi embert is, ha magadat szereted. Ez nem önzésben kell, hogy megnyilvánuljon. Csak nézz a tükörbe, és barátkozz meg azzal, akit ott látsz. Mondd neki, hogy szereted. Képezd magad, hogy értsél valamihez, és azt a valmit használd arra, hogy segíthess az embereknek. Ha szereted magadat, a mosoly kiül az arcodra. A mosolyod pedig odavonzza a többiekét.
2012. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük,én ezt tettem.Csak azokat tisztelik,akiktől félnek.A 2 ugyanaz.
2012. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalábbis az idióták között.
2012. márc. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jókat írtok, én is ez alapján élek.

Tudnod kell, hogy nincs olyan ember, akit kedvességgel, megértéssel, odafigyeléssel nem lehet megnyerni.

Igazuk van a hozzászólóknak, szeresd és tiszteld az embereket és ők is szeretni és tisztelni fognak téged.

2012. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tyű! teljesen egyetértek a 3-assal, és nem tudtam volna ilyen szépen leírni.
2012. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még 2 dolgot hozzátennék: bátorság, és csak minimálisan támaszkodj másokra.

érdekes könyv a témában: Stuart Wilde: A Csend Hatalma

2012. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!