Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tizenévesek! Szoktatok azon...

Tizenévesek! Szoktatok azon gondolkodni, hogy milyen szülők lennétek?

Figyelt kérdés
Légyszi nemet és kort is írjatok!

2012. ápr. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

En öszinten szolva minden nap azon gondolkozok,hogy milyen lennek ha apa lennek.De,hogy öszinte legyek szerintem nagyon jo apa lennek mert mar elöre tudom,hogy ha lesz gyerekem akkor öt fogom a legjobban szeretni meg a baratnömet/felesegemet :)

17F

2012. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam. Egyrészt azért mert egy nagy rakás genetikai hulladék vagyok, semmiképpen nem akarok szaporodni. Másrészt meg utálom a gyerekeket.

17F

2012. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nemigazán.:)

az sem biztos hogy megérem azt hogy gyerekem lesz o.O

meg ilyen szar világba sajnálnám őt ha megszületne :O

16/L

2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden egyes alkalommal, amikor összeveszek a szüleimel, végig gondolom, hogy ha nekem lesz egy lányom, ezek közül mit és hogy engedek meg nkei. Abban biztos vagyok hogy jobb kapcsolatot akarok vele, mint nekem van anyával. 14L
2012. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!