Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő új szomszédokkal...

Idegesítő új szomszédokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Annyira irritálnak.Köszönni nem tudnak, szerintem nem tanultak meg normális hangnemben kommunikálni,mert mást se hallani,csak hogy kiabálnak.(nem,nem veszekednek,hanem "hol a sajt?" "a hűtőben") Én sem szoktam halkan hallgatni a zenét, mert olyan helyen van a szobám,ami nem érintkezik a folyosóval.Ezek meg maxon nyomatják a zenét és hangosan kornyikálnak rá. A Folyosót tárolónak használják. Hol kutyakajás zsák van kint,hol az elhasznált ruhák zsákja. Múltkor úgy ide állították a biciklit,hogy nem tudtam tőle kijönni a saját ajtómon. Ami nem fér el bent, jól kiteszik a folyosóra és napokig ott van.Szemetes zsák is kint van napokig. Néha olyan bűz van miatta,nem lehet megmaradni. Már szóltam, de semmi.
2012. ápr. 15. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Közös képviselőnek, házmesternek tettetek már panaszt?
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

házmester nincs. Közös képviselőt kerestem már, de nem tudom elérni.

Elfelejtettem hozzátenni,hogy nem bírnak ki 1 percet, amíg kiérnek lent az ajtón, ők amint kilépnek már gyújtanak is rá.Mivel 4. emelet, bűzlik miattuk az egész lépcsőház.

2012. ápr. 15. 15:08
 3/24 anonim ***** válasza:

A lépcsőházban való tárolást nagyon megszívhatják: [link]


Első körben próbáljatok velük beszélni.

2012. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Áááááá nem kívánt személynek nem nyitnak ám ajtót! :D Szinte látni a kukucskálóból,hogy kiles valamelyik aztán megy vissza a dolgára! :D
2012. ápr. 15. 15:15
 5/24 tetro ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Kirakja a szemetet mielőtt levinné? Nincs az a hatóság a Földön ami ezért megbüntetné. Még ha rajtakapnák... Ha kiabálnak este hívd ki a rendőröket. Hátha kimennek. De valójában semmit nem tudsz tenni. Vagyis de. El tudsz költözni egy erdőbe, ahol nincsenek szomszédok.
2012. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

C típusúak? vagy lezüllött magyarok? bár ezek egyre mennek...

Fölém egy éve költöztek újak, ezek is ordítoznak, a pasas alkesz, de szerintem a nő is. Mindig ő kiabál, a gyerekkel is. Dolgozni nem dolgoznak, de kövérek mint az állat, meg a simogatós telefon is villog a kézben, kérdés miből. Remélem hamar elmennek innen, mert idegesítőek, főleg hogy a kölyök este 11kor még pattogtat valami szart a fejem felett, meg a nőnek van valami betegsége, úgy köhög este, mintha közben okádna, undorító.

2012. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is.De az égadta világon semmit nem lehet tenni elenük.Mink elköltözünk mert más lehetőség nincs!Nem tudjuk már elviselni a csúnya beszédet a kiabálást a zenét stb...A gyermekem nem tud aludni tőlük és tanulja tőlük a gyönyörű beszédet!
2012. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Teljes átlagosnak néznek ki.Találkozunk, köszönök rám néz, les meg se mukkan. kb. Már azon gondolkozok, hogy 4 nap után majd a szemetet leviszem én, de akkor meg megszokják,hogy leviszi valaki.
2012. ápr. 15. 15:39
 9/24 tetro ***** válasza:
100%
jó, nagyon durvát fogok mondani a szemétre. rúgd szét a zsákot ha napokig ott van. persze büdös lesz egy ideig nagyon, de többször nem fogják úgy ott hagyni.
2012. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hidd el utolsó, ez ilyenfajta embereket ez nem érdekli. Ha kupisan élnek előbb utóbb jönnek a svábbogarak is, akkor a rovarirtás költségét rájuk lehet verni.
2012. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!