Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idegesítő új szomszédokkal...

Idegesítő új szomszédokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Annyira irritálnak.Köszönni nem tudnak, szerintem nem tanultak meg normális hangnemben kommunikálni,mert mást se hallani,csak hogy kiabálnak.(nem,nem veszekednek,hanem "hol a sajt?" "a hűtőben") Én sem szoktam halkan hallgatni a zenét, mert olyan helyen van a szobám,ami nem érintkezik a folyosóval.Ezek meg maxon nyomatják a zenét és hangosan kornyikálnak rá. A Folyosót tárolónak használják. Hol kutyakajás zsák van kint,hol az elhasznált ruhák zsákja. Múltkor úgy ide állították a biciklit,hogy nem tudtam tőle kijönni a saját ajtómon. Ami nem fér el bent, jól kiteszik a folyosóra és napokig ott van.Szemetes zsák is kint van napokig. Néha olyan bűz van miatta,nem lehet megmaradni. Már szóltam, de semmi.
2012. ápr. 15. 15:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Fejlemény: kiteregettek a folyosó korlátjára! :D
2012. ápr. 15. 16:16
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Lökd le az össze cuccost onnan, bele a legnagyobb szemétbe:D Vagy a kinthagyott szemétbe hömpörgesd meg a tiszta ruhát:D
2012. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Össze kéne fogni a többi szomszéddal és beszélni velük, hogy tartsák be az együttélés szabályait.

És mindenképp a közös képviselőnél jelenteni az ügyet, előbb-utóbb csak fel lehet majd venni vele a kapcsolatot.

Sajnos, nagyon meg tudja keseríteni az ember életét, ha rossz szomszédai vannak. A húgomék szomszédságában pl. folyton buliznak, és ők hiába kérik őket folyamatosan udvariasan, hogy éjjel kettőkor már aludni szeretnének, mert másnap dolgoznak / a szomszéddal ellentétben / kutyagumit sem ér. Határozottan kellene fellépni az ilyenekkel szemben, mert a kérést csak kinevetik ill. tojnak rá.

2012. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 tetro ***** válasza:
ez folyosó vagy gang? mert a gang korlátjára nálunk mindenki kiteregeti az ágyneműt pl. és ez senkit sem zavar...
2012. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

folyosó.

ez szinte csak a 4. emeleti 4db lakást érinti. próbálkozunk próbálkozunk, de semmi.

2012. ápr. 15. 16:52
 16/24 A kérdező kommentje:
a mosott ruhákat befújtam rettentő büdi parfümmel :D
2012. ápr. 15. 16:57
 17/24 anonim ***** válasza:
Jól tetted:D
2012. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tegyél a kiteregetett ruhákba viszketőport,vagy valami szutykot!Majd megtanulják.:DDD

Ha meg legközelebb is eltorlaszolják az ajtód a biciklivel,akkor egyszerűen rúgd félre és kész.

Amúgy este 10 utáni hangoskodás az már csendháborítás,nem?

2012. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
állítólag már nem ..:S
2012. ápr. 15. 21:34
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez a kiteregetett ruha nagyon gáz. Én is gangos házban lakom, de szerencsére itt nem kell bámulni a szomszéd alsógatyáját.
2012. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!