Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt köztetek valaki aki...

Van itt köztetek valaki aki már vesztette el az igaz/legjobb barátnőjét? Ha igen hogy történt? :|

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 18:00
 1/3 anonim válasza:
Nem akarta, hogy a jelenléte nekem nehézséget okozzon ezért kilépett az életemből.
2012. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze voltak előzményei is, de nem hiszem, hogy az már nagyvilágra tartozna.

(előző)

2012. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. Oké, hogy elég gyerekesen hanzik, hogy tízévesen elveszted a legjobb barátnődet, de akkor nagyon rossz volt. Másik iskolába kerültem, őt nem vették fel, és ez egy olyna mély nyomot hagyott benne, hogy hiába szoktunk még mindig találkozni, egyszuerűen nem tudunk jóban lenni. Szerintem szánalmas 17 évesen Justin Biebert hallgatni (egyébkétn minden korosztálynak), szerinte szánalmas, ha olyan órád is van, amire nem kötelező bejárni, hanem te vállaltad magadra. Nem tudom, hogy alapvetően is ilyen volt, és mots megnőtt, sé most látszik meg rajta. De az is lehet, hogy az a környezet tette ilyenné, amelyikben volt. Vagy az is elhet, hogy csak én változtam meg.

És azóta is mindig tök rosszul érzem magam, mert nem szeretném cserben ahgyni, mert tudom, hogy neki fontosabb ez az egész, mint nekem, de annyira rossz, hogy pasikon/ribancokon/fogyókúrákon kívűl nem lehet vele semmiről se beszélgetni. :(

Mindegy, ő is úgy gondolja, hoyg én okoskodok, meg én si úgy gondolom, hogy ő okoskodik, és csak a kiskorunk miatt nincs vége az egésznek.

2012. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!