Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Végleg összeveszni a legjobb...

Végleg összeveszni a legjobb barátnővel/baráttal?

Figyelt kérdés
Nektek volt már így?Miért vesztetek össze?Mennyi idő után?
2012. ápr. 20. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A legobb barátom az éppen attól a legjobb barátom, hogy nem veszek vele össze soha. Nagyon sok dologban nem értünk egyet, de ez nem vezethet végleges összeveszéshez, hiszen akkor nem lenne legjobb barátom, neki sem, nekem sem.
2012. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összeveszés az nem volt, legfeljebb eltávolodás. Az is nagyon szomorú dolog egyébként, de nem mindig lehet tenni ellene.


Én most vagyok ilyen helyzetben. Valamikori legjobb barátnőmtől távolodom úgy másfél éve. Régi barátság, még 10-es éveink elejéről (most vagyok 27). Amióta ő összejött a párjával, sokáig le se sz*rt, ráadásul nagyon meg is változott, sznob lett egy kicsit... Sokszor hiányzik a régi énje, ezzel a mostanival nem nagyon tudok mit kezdeni. Szeretném azért ezt megbeszélni vele, mert valaha mégiscsak a legjobb barátnőm volt, és nem szeretném elveszíteni. De lehet, hogy el fognak válni az útjaink, ezt nem lehet tudni sajnos. Azért remélem, nem így lesz.


27/N

2012. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végleg sosem tudnék összeveszni vele, akkor nem lenne a legjobb. Kisebb vitáink voltak aztán tíz perc múlva borulunk egymás nyakába. :)♥

23/N

2012. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!