Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ha szomorú,...

Az normális, hogy ha szomorú, depressziós történetet, hírt olvasva, vagy hasonló videót, filmet látva egész nap rossz kedvű vagyok utána?

Figyelt kérdés
Túlságosan beleélem magam dolgokba azt hiszem.
2012. máj. 13. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az (illetve jobb kifejezés erre, hogy nem ritka), de nem egészséges.
2012. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. De minek olvasgatsz ilyeneket akkor?
2012. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valamennyire én is ilyen vagyok.... láttam egy balesetes videót, és elkezdtem sírni mikor vitték a halottaka...:)
2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom mi a normális. De amúgy nem.
2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem normális.

Szerintem az nem normális, hogy sokan nézik ezeket a borzalmas filmeket, a tömény negatív híradókat, a hatásvadász Fókuszt, ami mindent felfúj, és meg sem rezdülnek.

Nem hiszem, hogy a környezeted ne lenne rád hatással!

Biztos érzékenyebb vagy az átlagnál, de ez szerintem normális.

2012. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő szociális érzékenységgel birsz, semmi rossz nincs ebben, sőt, azt mutatja a helyes nevelést kaptad.
2012. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kicsit túlzás. Ha a világ minden rossz történését magadra veszed, a saját és családod életét keseríted meg ezzel. Senki nem szereti a rosszkedvű, állandóan bánkódó embereket.

Nem az a baj, hogy empátia-készséged van (sőt, ez nagyon jó dolog!), de annak is megvan a helye és ideje.

Kicsit lazíts, és foglalkozz inkább magaddal, a saját életeddel, közvetlen környezettel. Nem kell mindent annyira "átérezni".

2012. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!