Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van két gondnok a...

Miért van két gondnok a házban, mikor egyik se csinál semmit?

Figyelt kérdés

Eleve nem láttam még soha olyan panelházat a mienken kívül, ahol két gondnok lenne. van a lakótelepen több ugyanilyen ház, mindenhol egy gondnok van. Ez az egy ember karbantartja a ház ügyesbajos dolgait, ez képezi a munkáját.

Ehez képest nálunk itt van ez a kettő, annyi az összes tevékenységük hogy cigifüsttel elárasztják a bejáratot, meg havonta egyszer felmos az egyik a földszinten koszos vízzel, hogy rosszabb lesz mint volt (néha a koszt a lábtörlőmre teszi, rajtakaptam), meg volt már olyan is hogy kitúrtak valami kidobott papírt a nagykukából amin rajta volt a nevem, és összegyűrve az ajtóm elé dobták.

Egyébként nem csináltam semmi olyat ami miatt "csesztetniük" kell engem, de ha csináltam volna is, akkor is milyen undorító, kultúrálatlan, értelmetlen viselkedés ez egy gondnoktól??

Az már csak hab az egész tetején, hogy ahoz képest hogy már megszűnt az úgynevezett gondnoklakás, ők mégis havi 6ezer (!) forintért laknak egy egy lakásban amit a háztól bérelnek, emellett a nagy semmittevésért felveszik a százezres fizetésüket is. MI EZ az egész?



2012. máj. 16. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vesd fel a témát lakógyűlésen! Ha lesz elég szavazat, el is búcsúzhattok a gondnokoktól.
2012. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a lakógyűlésekre alig jár néhány ember, és azok is a gondnokok/közös képviselők csókosai. olyan passzív az összes többi lakó, hogy hiába próbál az ember beszélni velük, mindenre az a válasz, hogy őket nem érdekli...
2012. máj. 16. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Mit foglalkozol vele? Ha nem tetszik költözz családiházba.
2012. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát ha valaki ad hozzá pénzt hogy családi házat vegyek, nagyon szivesen. addig meg a kérdésre válaszolj.

engem igen is zavar hogy nem dolgoznak meg a pénzükért és szinte ingyen bérelnek lakást is. ennyi erővel én is lehetnék a gondnok, kapnám a sok lét azért mert itt lakom és nem csinálok semmit.

2012. máj. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!