Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hiba,...

Mi volt a legnagyobb hiba, vétek, netán szándékos, de később megbánt rossztett, amit még megbocsátottatok egy aránylag jó, esetleg pont a legjobb barátotoknak?

Figyelt kérdés
Írjatok példát is lécci, valamint kort is, köszi.
2012. máj. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs, engem csaka válaszok érdekelnek
2012. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem megbocsátotta a barátnőm, hogy éppen azzal a sráccal jöttem össze a discóban, akibe ő már hónapok óta bele volt gabalyodva. Mentségemre szolgáljon, hogy mire megtudtam, hogy tiltott gyümölcs, már én is belegabalyodtam.
2012. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nagyon jó barátnőm, akit évek óta ismerek, de kezdetben még csak évente 1x találkoztunk egy táborban. Tök jól elvoltunk együtt, de valami olyan furcsa volt benne, kicsit zárkózott volt, akármennyire próbálta elrejteni a többiek elől, és azt mutatni, hogy ő egy nyitott, vidám ember. Aztán később szakított a barátjával, és akkor vallotta be, hogy úgy vesztette el a szüzességét, hogy a srác leitatta (mert amúgy nem akart lefeküdni vele), és soha senkinek nem merte elmondani. Egyáltalán nem haragudtam rá, mert velem pont ugyanez történt, csak engem nem itatott le a pasim, hanem addig nyúzott, amíg bele nem mentem (mondjuk én 2 évig húztam, tehát kicsit igaza is volt szegénynek). Úgyhogy már mindent elmondunk egymásnak.
2012. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kettes vagyok. Eszembe jutott egy dolog. Régebben, amikor terhes voltam, elkezdtem vérezni, és ezt elmondtam a legjobb barátnőmnek, aki úgy adta tovább, hogy én már el is vetéltem. Mindenki erről beszélt. Aztán kórházba kerültem, szerencsére megmaradt a baba, és feldúltan meséltem pont ennek a barátnőmnek, hogy mennyire gonoszak az emberek, amiért bizonytalan dolgokat terjesztenek, miért nem foglalkozik mindenki a maga bajával. Persze tudtam, honnan fúj a szél, de azóta sem hánytam soha a szemére, amiért az én intim dolgaimat akkor így kipletykálta. Így megmaradt a barátság, de tanultam az esetből.
2012. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!