Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hangosan...

Mit lehet tenni hangosan szexelő szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Elég bizarr, de az a helyzet áll fent, hogy albérletbe költöztünk az egyik barátnőmmel és mellettünk van egy 30 körüli pasi, meg a barátnője, akik baromi hangosan csinálják. A szobám fala ott van az övék mellett és minden áthallatszik. Kb 1 hónapja lettem rá figyelmes, nem mindennap, de egy héten úgy 4-szer rendesen hallatszik és az éjszakai tnaulásnak lőttek így. Az a baj, hogy a füldugó sem segít, mert mondom, tényleg közvetlenül a fal mellett van a szoba és máshova nem tudok átmenni, a konyhában sötét van, másik szobában meg a lakótársam. Adnátok valami tanácsot? Oké, szexeljek én is, de addig, míg tanulni kéne?:D
2012. máj. 23. 23:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Vagy megszokod, vagy beszélsz velük
2012. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Jaja meg kell szokni sajnos :)
2012. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Kapcsold fel a villanyt a konyhában. Vagy hallgass zenét tanulás közben.
2012. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
79%
Úristen xDDD ilyenkor hálát adok az égnek, hogy külvárosban kertes házban lakok :D
2012. máj. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj át: Beszállhatok? vagy Olajozzátok meg az ágyat!
2012. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom van-e még hangoskodás tilalom, de ha van, akkor ha 22 óra után "hangoskodnak" feljelentheted őket :P
2012. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Kérd meg talán, hogy ha lehet, ne üvöltve szexeljenek, mert neked meg tanulni kéne.
2012. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
25%
Most tényleg az alatt a 2 perc alatt kell tanulnod?
2012. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez pofátlanság én végig ütném a falat vagy a csövet valamivel, amikor meghallanám, legyen csak nekik idegesítőbb. Vagy egyenesen az ajtajukat.
2012. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hallod..hidd el, ha elkezdik 10-kor, kb hajnalig nyomják:D

De az vérciki, ha szólok nekik, hogy "Sziasztok, én vagyok a szomszédlány, tanulni szeretnék" tiszta hülyének néznének:) Nem tudom, de múltkor valamelyikőjük csapkodta a falat is vagy az ágy miatt ütődött talán, de most azzal mit kezdjek? Úgy még a zene se túl hatékony, meg azért meg a többi szomszéd öl meg:)

2012. máj. 23. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!