Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felnőttkorban...

Hogyan lehet felnőttkorban barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
...egy költözés után, napi 10 óra meló (+ 2 óra ingázás) mellett (ami alatt nem találkozok új emberrel). A néhány kollégám meg jól elvan a helyi, ezeréves barátai társaságával,oda esélytelen bekerülnöm.
2012. máj. 25. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
detto.Meló,haza,se idő,se kedv ismeretlenekkel.És amugyis,hogy?
2012. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sport, bicikli, úszás, ha van rá erő, ott kialakul pikk-pakk. Egyébként sem árt, sport nélkül én nem is tudnék ilyen munkaidőket tolni mint amit itt irtok.
2012. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.:)
2012. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Leszek a barátod és a kollégád is, ha beprotezsálsz a céghez!

Szorgalmas vagyok, okos, és szórakoztató is... :-)

2012. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni. A kollégákkal is idővel jóban lehetsz, de a legjobb, ha legalább hétvégén elmászkálsz valamerre, mittudomén tánctanfolyamra (ha pasi vagy, külön szerencsés, nagyon fognak örülni neked), nyelvórára, lovagolni, vagy csak csatlakozni egy kirándulócsapathoz. Az a lényeg, hogy ne a négy fal között ülj, mert úgy esélytelen ismerkedni.
2012. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én 6 éve költöztem el a "jó megszokott"családi környezetből,260km-re az összes ismerősömtől és barátomtól a két gyerekemmel.Most ismét férjnél vagyok és persze jóformán csak netes barátaim vannak.Itthon ücsörgök a gyerkőcökkel naphosszat.Nagyon nehéz igaz barátokat találni már ilyenkor sajnos.33/N
2012. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Háát nézzük csak... Hétvégén sincs szabadidőd? Strand, pláne most, hogy jó idő van vagy hasonló helyek.
2012. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szabad időm még csak csak lenne.De a játszótéren kívül a boltba járok még el.A párom nem is nézné jó szemmel ha nélküle eljárnék otthonról.És mivel ő műszakban dolgozik így nem igazán járunk szórakozni!
2012. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tud veled menni, akkor hogyhogy nem nézné jó szemmel, ha nélküle járnál el? Ez nettó bunkóság. Beszéld meg vele, hogy attól még, hogy ő műszakban dolgozik, neked nem kellene besavanyodnod.
2012. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igazából valóban nem tudnék elmenni sehová,max.sétálgatni a városban.Ezért nem is nyavajgok miatta.Egyébként erről hosszasan ellehetne beszélgetni hogy neki mit lehet és nekem mit nem!Sajnos!De lehet csak az én hozzá állásommal van gond!Talán idővel kiderül!
2012. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!