Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 20+ lányok! A sportos vagy a...

20+ lányok! A sportos vagy a kigyúrt férfitest a vonzóbb?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok oda! Meg azt is, hogy melyik miért jobb?
2012. jún. 1. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

A sportos!!! Azért mert az természetesen szép látványt nyújt.

A kigyúrt nekem nagyon "mű"... Volt testépítő párom, mit ne mondjak jobban tetszett a teste, míg nem kezdett el gyúrni... :S

2012. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A testépítők is jól néznek ki amíg természetes az izomzatuk és nem szteroidokkal felpumpált.


21/l

2012. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Ez lemaradt: 23N
2012. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sportos, legyen kigyúrt de ne túlságosan

21

2012. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sportos. A kigyúrt egyáltalán nem tetszik,valahogy olyan érzést keltenek az ilyen férfiak, mintha darabokból rakták volna össze őket, ráadásul a kelleténél több darabból.

25/L

2012. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mackós, de ha ebből a kettőből kell feltétlen, akkor sportos, a többiek leírták a lényeget.

22/L

2012. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! :D
2012. jún. 1. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeken a Michlein babákon mindig röhögök, közülük sokan tablettát zabálnak, de 20 kg-ot se tudnak felemelni, mert nincs erejük. Az a bónuszpoén, mikor szoli-narancssárgán virítanak XD


Nekem ami tetszik, az a szépen kisportolt alkat; szóval látszik, hogy van izma és ereje, de nem olyan az alkata, mint Johnny Baravonak :D


22/L

2012. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!