Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliába a taxok, a családi...

Angliába a taxok, a családi pótlék stb igényléséhez kell útlevél? Orvoshoz, lakásigényléshez?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szükséges? nem elég ha egyből intézem az NI számot meg ami még kell? a picinek ha jól tudom muszáj .. köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 4. 02:14
 1/2 anonim válasza:
bocs hogy nem a kerdesedre valaszolok de aki kimegy angliaba ott minden gyerekes anyuka kap a gyereke utan csaladit?vagy elotte el kell intezni az insurance szamot ?
2012. jún. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az NI számot azt elsők között kell kint elintézni. a családi heti 80font és én úgy tudom az jár, az nincs munkaviszonyhoz vagy kint szüléshez kötve. Viszont itthonról és ott kint egyszerre "elvileg" nem lehet igényleni ugyanazt az ellátást. Tehát vagy itthonról kapod vagy ott kint kéred. remélem tudtam segíteni!
2012. jún. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!