Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkó vagyok, ha rádudálok a...

Bunkó vagyok, ha rádudálok a figyelmetlenekre?

Figyelt kérdés

Autóval mostanában sokat járok városban, és állandóan belebotlok ilyen figyelmetlen vagy nagyképűsködő autósokba.

Nekem van elsőbbségem, erre minden index nélkül csak úgy bevágna elém, akkor mellékutcából kivág elém(BMW-s) amikor látja hogy jövök, persze ő is index nélkül.

A gyalogos kivág a forgalmas utcára, amikor zebra sincs. Stb még sorolhatnám, már sok ilyen eset volt. Amúgy aki a buszmegállóból vágott ki, azt vettem észre, miután rádudáltam, normálisabban ment.


Miért ennyire hanyag, és szabályokat lesz@ró mindenki? Városban is sokan 70-nel mennek, van aki még ennél is többel. Arról nem is beszélve, hogy valakik meg főútvonalon 90 helyett 140-nel, aztán alig tudnak bebújni....



2012. jún. 5. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont a kresz szerint városban tilos dudálni, úgyhogy csak óvatosan.
2012. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy bunkó, csak nagyon vigyázz. Hallottam már olyat, h valaki rádudált egy szabálytalankodóra és az autóból előbukkant egy fegyver.

Én külföldön lakom és itt is ez van. Nagyon durva. Múltkor körforgalomban még a redőrök is szabálytalankodtak, az eszem megállt.

Hétvégén meg párom vezetett és egy autó volt előttünk. Városon belül 30m/h a megengedett, ahogy kilépünk ott meg 60m/h. Erre az idióta 40-nel vezet városon belül és lelassít 30-ra a 60-as táblánál. Sajnos, ez nem az egyetlen eset. Még millió és egy sztorim lenne a sok idiótáról.

2012. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy bunkó,bár tény,hogy az ilyen vezetők ellen nem tehetsz semmit.Vagy azért,mert olyan több tízmilliós autóval közlekednek,ami "feljogosítja" őket arra, hogy felülírják a KRESZ-t.Vagy annyira tudatlanok és ostobák,hogy azt nem is ismerik.Az "öngyilkosjelölt" gyalogosokra és biciklistákra nincs magyarázatom.
2012. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy csinálod, hogy rátelepedsz a dudára és nyomod másodpercekig, hanem csak finoman megütögeted a dudát, hogy "figyelj már öreg, jövök", akkor szerintem nem.
2012. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer rámdudált egy ilyen f@sz, pedig gond nélkül kikerülhetett volna, de ha csak egy picit lassít, elkerüljük egymást. Balról ez a degenerált nyomta a dudát, jobbról jött egy másik kocsi, át se szaladhattam. Megijedtem, leblokkoltam, valaki segített fentről, hogy lépjek egyet, így a két autó 10-10 centivel kerülte el a testem. A dudálós idiótának még helye is lett volna kikerülni, de szerintem pont olyan okos volt, mint te. Remélem, egyszer valaki belő az ablakodon. Ja, hogy miért mentem át az úttesten? Mert felújítás miatt rohadtul nem volt zebra sehol, a buszom meg jött a másik irányból. De biztos igaza volt, inkább én várjak még negyed órát, mint ő lassítson fél percig.
2012. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!