Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes/lehetséges...

Szerintetek érdemes/lehetséges csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

(ne nézzetek összeesküvés hívőnek)

Hallottam az Anonymous nevű csoportról, és eléggé megtetszettek az elveik, de nem bízom az ilyen csoportokban, mert ki tudja mi a valódi céljuk, ki áll az egész mögött, szóval arra gondoltam létrehozhatnék egy hasonló csoportot vagy ilyesmit..., aki hasonlóan gondolkodik, mint én, aki nem hülyéz le azért, mert pl: nagyvonalakban elhiszem, amit a piros pirula projekten írnak stb.

Vagy valakinek ha van kedve társaloghatnánk/írhatnánk ilyenekről, mert a környezetemben egyettlen embert sem ismerek, akit érdekelne ilyesmi.(meg aki nem néz hülyének)

(Lécci értelmes válaszokat) :)



#csoport #Anonymous #érdemes #csatlakoznátok
2012. jún. 12. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a pirospirula nekem nem szimpatikus. A lényeg, hogy szarban van a világ, és csinálhatsz akármilyen csoportot, attól nem lesz jobb. Az Anonymous csoport elég vicces, a facen lehet őket követni.

Egy dologgal foglalkozhatsz érdemben, saját magad fejlesztésével és jobbításával. Inkább az ilyen emberekkel szövetkezzél.

2012. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
keresd lzskisst, mond, hogy a lékhajó küldött és legyen nálad névjegykártya, hogyha találkoztok
2012. jún. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

CSATLAKOZNI akarsz az Anonymous-hoz?Az Anonymous nem egy szervezet. Nem egy klub, nem egy mozgalom. Működése nem nyilvánvaló, tagdíj nincs. Nincsenek vezetők, guruk, ideológusok. Igazság szerint nincs egy fix ideológiája sem.

Igazából olyan emberek vagyunk, akik rövid távokon útitársak. Mint az ingázók, akik egy buszon, vagy egy villamoson találkoznak: rövid ideig ugyanazon az útvonalon haladunk, közös célunk van, vagy együtt utálunk valamit. Ezeken a rövid utazásokon pedig megváltoztathatjuk a világot.

Senki sem szólhat az Anonymous-nak. Senki nem mondhatja: Te bent vagy, Te meg kint vagy. Még mindig csatlakozni akarsz? Ha igen, akkor máris bent vagy.

2012. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!