Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szívesen találkoznék Puzsér...

Szívesen találkoznék Puzsér Róberttel, mert nagyon szimpatizálok a nézeteivel. Nincs valamilyen "klubja" amit jó gondolkodású fiataloknak szervez?

Figyelt kérdés

Sok dologra magamtól is rájöttem, amit ő megfogalmaz, persze nem tudtam volna ilyen frappáns szavakkal előadni. És itt most nem a Csillag Születik-re gondolok, hanem a videóblogos tevékenységére. Például elmondott egy gondolatmenetet arról, hogy azért is lehet, hogy sok ember rákos, mert emberként ugyanazt tesszük, mint a rákot okozó sejtek: elfelejtjük, hogy valami nagyobb egész részei vagyunk, csak önmagunk érdekében működünk, tekintettel nem lévén másokra. Erre pl. már én is rájöttem régebben. "Ami kint, az van bent", -tartják a bölcsek. Na mindegy, ez csak egy mellékszál:D


Szóval van lehetőség rá, hogy találkozzak vele?


2012. jún. 13. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Talán a jól szituált taplók éves találkozóján...

Emberünk stílusa annyira eröltetett, nagyban rá is játszik. A gondolatai egy részét másoktól kölcsönözte, egy másik része pedig bődületes baromság. CSinálták egy ideig egy másik fazonnal a "reklám törvényszék" blogot. Jók voltak a felvetéseik, de már abban is túlzásokba estek. Most meg direkt hergeli magát, hogy minél nagyobb médiaszemélyiség legyen.

2012. jún. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Jó" gondolkodású. Mindenki más meg a rossz, mi?
2019. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!