Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy egymill...

Mit szólsz hozzá, hogy egymilliárd forintba került Orbán Viktor "Szociális Konzultáció" levelét szétküldeni Magyarországon?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 19. 11:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem maga a postaköltség került ennyibe, hanem a levelező papír, illetve a tintapatron.
2012. jún. 19. 11:23
 2/12 Mara Acoma ***** válasza:
100%
Én visszaküldtem:) Bár nem a kérdőívet tettem bele, hanem egy anyázó levelet+ a befizetni való csekkeket.
2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem is lep meg, ha róla van szó, de egyébként bosszant.
2012. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy sírjak vagy röhögjek. :(
2012. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én azt se tudom, mi az az egymilliárd forint. Kb. azt tudom, hogy 100 ezer forint az mennyi pénz.
2012. jún. 19. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Na, annak a tízezerszerese. :)

Egy ramaty kórházat nagyon szépen fel lehetne újítani belőle. (De talán kettőt is.)

2012. jún. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem nem háborít fel. Nem vagyok fideszes, csak az ilyen "apró" dolgok nem foglalkoztatnak. Persze ez nagyon sok pénz, de ha valaki érdemben akar foglalkozni a politikával az nem ilyeneken van leragadva. Ha egy olyan párt lenne hatalmon, amit minden ember szeret, akkor fel sem tűnne, hogy mennyibe kerül egy ilyen "konzultáció", akkor mindenki azzal érvelne, hogy a demokrácia pénzbe kerül stb.
2012. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem az bosszant, hogy elvertek ennyi pénzt, hanem hogy alapból ilyen az egész hozzáállásuk az országhoz. Sírnak, hogy nincs pénz, kell a megszorítás (ami igaz), de mintha fogalmuk sem lenne, mire is kéne költeni, és szerintem nem is igazán érdekli őket. Mintha még mindig a győzedelmes választási kampányukat csinálnák, ezt fizetjük, amíg meg nem unjuk! Ha egy népszerű kormány csinálná, azt mondanám, hát ezt most nagyon benézték. Csak mikor mást még nem sikerült mondanom a tudodkire, az már kicsit unalmas.
2012. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Feleslegesnek érzem. A kérdések rávezető jellegűek, emellett az azonosító is teljesen felesleges rá, ha valóban véleményre kíváncsi valaki. Olcsóbb, célravezetőbb egy közvéleménykutató cég segítségét kérni ilyen témában szerintem. Plusz ma már a postán visszaküldős dolgok némiképp elavultak, hiszen számtalan ember már neten intéz befizetést, levelezést, mindent. És ez a vélemény teljesen független attól, hogy melyik párt csinálja ezt, illetve melyik kormány, mindegyik részéről feleslegesnek tartanám.
2012. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az azonosító egyfajta ráhatás, hogy tudd, a nagytestvér szemmel tart.
2012. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!