Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy közössé...

Miért van az, hogy egy közösségi oldalon a legtöbb ismerősnek, csak az a mérvadó, hogy saját maga mit tett ki, vagy osztott meg?

Figyelt kérdés
legtöbbször nem veszik a fáradságot,hogy megnézzék a másik milyen jó dolgokat "tett"ki.sokan bejelölnek ismerősüknek,de még csak "véletlenül"sem lájkolnák be amit feltettem,pedig legtöbbször színvonalasabb és jobb humorú amit megosztok...csak azért hogy elmondhassák,hogy milyen sok ismerősük van,ugyanakkor meg szarnak a szimpátiára?!
2012. jún. 22. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Irígylem a gondjaidat..
2012. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Új kor átka...:) Ha valami tetszik, lájkolom, ha nem, akkor nem. De nem omlok össze, ha az általam feltett képet, hivatkozást csak egy ember vagy annyi se kedveli. Mert mi van akkor? Nekem tetszik, neki nem :) Viszont azt értékelem, ha elmegyek valahová és értelmesen tudunk beszélgetni, vagy csinálunk valami hasznosat. Az már valami :) Bocs, de 30éves vagyok, így működöm :)
2012. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
aki ilyen hulyesegen agyal, ahelyett, hogy masok minden bizonnyal fantasztikus es mindent elsopro postjait nezegetne, inkabb az az onzo. mialatt ide irsz, azalatt tobb szaz like-tol fosztod meg kedves ismeroseidet..pfejj, rongyember, csak magaval torodik. mindjart ki is irok egy kerdest ezzel kapcsolatban..
2012. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az már az én "gondom",hogy észreveszek olyan jellembeli hiányosságokat egyes emberekben,ami bennem megvan,másban még a nyomát sem találom.egyébként az apró jelentéktelen dolgokból is le lehet szűrni,hogy ki milyen ember.főleg,ha jó ismerős,rokon,vagy barát...egyébként tahó,jellemtelen emberből mindig is több van és lesz is!
2012. jún. 23. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:

"Új kor átka...:) Ha valami tetszik, lájkolom, ha nem, akkor nem."


Ez már az ókor óta így van, csak akkor nem írtuk fel kis cetlikre, h neked tetszik-e vagy nem. semmi nem változott.

2012. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!