Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel összeves...

A legjobb barátnőmmel összevesztünk és szeretnék készíteni egy ajándékot, amitől esetleg meggondolja magát és újra barátnők lehetünk. De nem tudom, hogy mit készítsek neki. Mi legyen az? :O

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel összevesztünk, pontosabban Ő mondta meg nekem 2 hónappal ezelőtt, hogy már nem akar velem barátkozni, és találkozni sem. Nagyon rosszul esett ez Nekem, hiszen én nagyon szerettem Őt, és amúgy Ő is szeretett Engem mindaddig, míg meg nem látta az ujjamon egy BFF-gyűrűt amit az egyik osztálytársamtól kaptam, mert neki is Én voltam a legjobb barátnője. Nem tudom igazából, hogy mit csináljak, mert nagyon hiányzik, és én próbáltam kibékülni vele, de nem sikerült...Amúgy kérdeztem tőle, hogy megbántottam-e valamivel, de ő csak folytatta a "lerázást"...

Aztán ma reggel eszembe jutott, hogy miért nem készítek neki valami ajándékot.De viszont fogalmam sincs, hogy mi legyen az. Erről is szólna a kérdésem, hogy mit készítsek neki, hogy esetleg ki is béküljünk? ( Jó tudom, hogy én ismerem, és Ti nem, és nem biztos, hogy tudtok segíteni, de ha valakinek van egy jó ötlete akkor írjon ide légy szíves!!! A válaszokat előre is köszönöm!!


2012. júl. 7. 12:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
velem is ey volt....barátságkarkötöt csináltam és rendbe jött (+bociszem :))) hány éves vagy? vagy ne hord a gyüröt a karkötö mellé meg vegyél te is egy olyan gyürüt :)
2012. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 2xSü ***** válasza:

Elég egyszer feltenni egy kérdést. Nem fog senki gyorsabban válaszolni rá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2012. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk mind a ketten. Amúgy csak az a baj, hogy mióta ezt mondta nekem azóta nem is találkozunk. De a szomszédban lakik és arra gondoltam, hogy becsomagolom az ajándékot és átviszem:)) És amúgy én is gondoltam már rá, hogy veszek neki egy bff-es dolgot ( karkötőt, gyűrűt vagy nyakláncot )
2012. júl. 7. 16:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy megkérdezhetem, hogy miből és hogyna csináltál barátság karkötőt? :))
2012. júl. 7. 16:59
 5/11 anonim válasza:
Leugrottam a boltba és vettemgyöngyöt és füztem..........de olyat is csináltam h varrtam és beleirtam h LBÖ (BFF)
2012. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
h ne legyen ugyanolyan ne BFF-et csinálj hanem LBÖ-set vagy csináltass egy olyanb polot h rajta van a képetek és ird oda (irasd) h legjobb barátok örökre vagy ahogy akarod (Best Frien fOREVER,VAGY bff vagy lbö) vagy egyforma polokra ird ra nagyba vmeiket (BFF,LBÖ...)ÉS KETTÖTÖK NEVÉT ÉS CSINÁL SZIVECSKÉKET MELLÉ VAGY VALAMI KIS RAJzOKAT
2012. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
segitettem amugy 13/L :)
2012. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
segítettem ?*
2012. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Óó ezek nagyon jó ötletek , köszönöm szépen!!! :)
2012. júl. 7. 22:19
 10/11 anonim válasza:
nincsmit...remélem kibékültök :)
2012. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!