Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha az...

Ti mit csinálnátok, ha az alsó szomszéd /albérlő/ 3 percenként járna ki cigizni az erkélyre? Nagyon zavar a cigifüst. Babát várok, és a gyerekszoba ablaka is az Ő erkélyük fölött van.1 hónap múlva meglesz a picur, és még ablakot sem nyithatunk ezért.

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 10:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Igazából semmit. Otthon nem tilos a dohányzás, és az erkély a lakáshoz tartozik. Sajna ez van.
2012. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

Háááát nagyon sajnállak.


A kérdésed alatt valaki felvetette, hogy őt zavarja a felettük lakó pici sírása. Ő azt a választ kapta, hogy mindez a társasházban való lakás velejárója. Sajnos el kell viselnie a dolgot.


Gondolom,akkor fordítva is igaznak kell lennie a dolognak.

2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%

OFF


Egyébként már az káros, ha egyáltalán levegőt veszel a városban, a szellőztetés meg egyenlő a kipufogógáz beengedésével.

2012. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha megoldható, mindenképpen átköltöztetném a gyerekszobát másik helyiségbe.
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom, de nekem is jól jönne a tipp.


Panelban lakom, és a felső szomszéd rengeteget bagózik. A konyhájában - leérzem a konyhaszekrénynél - , a wc-ben - , kinyitom a wc ajtót, és cigiszag jön a lakásba.


De mindez nem is lenne baj, mert nem nyitogatom a szekrényt állandóan, és nem ülök órákat a wc-n.


De mikor az ablakban csinálja... Itt ülök a gép előtt, köhögök, ömlik a könnyem, úgy csíp a füst.


Nem ugyanaz, mint a babasírás, mert az nem károsítja az egészségemet. Nem fogy tőle jobban a gyógyszerem. (Asztmás vagyok.) A tököm tele van, hogy amúgy elég lenne a gyógyszer, de azért, mert ő szereti magát károsítani, nekem kell többször fizetnem érte.


Ez a baj benne. Engem nem érdekel, hogy sír a gyerek, hogy üvölt a dáridó, hogy fúrnak. De a cigizés az én egészségemet teszi tönkre! Ha valami veszélyes dolgot tárolnék, ami mások egészségét károsítaná, rám szólnának, és joggal.

2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos semmit nem tehetsz. De cserébe majd hallgathatja a babasírást. Azért néha csak elmegy otthonról, vagy csinál mást is a bagózáson kívül, akkor szellőztettek meg este.
2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Egyébként a szomszéddal próbáltál már beszélni? Én ugyan nem dohányzom, de ha dohányzó lennék, biztosan máshol cigiznék, ha szólnának, hogy fölöttem pont egy kisbaba van.
2012. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%
Pedig ez van. Attól még nem lesz máshogy, hogy te nem hiszed el.
2012. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Én spec. allergiás vagyok sok növényre, azokra is, amiket az erkélyeken tartanak. Mégsem megyek a szomszédokhoz panaszkodni, mert attól hogy ők nem tartanának ilyen növényeket, ugyanúgy allergiás lennék. Nagy átka van a társasházi, panel együttélésnek, ezt kell kell fogadni. Ha nem tetszik, ki lehet költözni tanyára. A panel árából akár kettőre is futja vidéken.
2012. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Van autótok? Ha van, akkor ugye nem fogjátok azzal vinni a picit, a forgalom kellős közepén? Ha nincs, és sétálni viszed az utcára, szólsz majd a sofőröknek, hogy ne itt közlekedjenek, ahol ti sétáltok?
2012. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!