Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni a szomszédok...

Mit lehetne tenni a szomszédokkal? A szép szó nem használ.

Figyelt kérdés

Már kb 2 hónapja reggel 6-kor arra ébredek, hogy üvöltöznek az utca egyik oldaláról a másikra az öregasszonyok. Az egyik mellettünk lakik, és a másik velünk szembe. Tipikus rikácsoló hangjuk van. Aztán szokás szerint kiszabadul a kutyájuk, végigugatják a kutyák az úton (kertes házak vannak erre) legalább fél órán át, közben az öregasszonyok üvöltöznek. Ráadásul nekünk is van 2 kutyánk, akik ugyanúgy ugatnak.

Kimentem már szólni párszor szépen, hogy legyenek szívesek kicsit halkabban, mert nem lehet így aludni. Az egész családunk felkel reggel 6 körül... Csukott ablaknál meg megdöglünk a melegbe, főleg én, mivel tetőtéri a szobám.


Mit lehetne tenni? Tényleg minden egyes reggel ezt csinálják, még hétvégén is, nagyon elegem van belőlük.


2012. júl. 24. 12:35
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És nem hinném, hogy használna már a szép szó, emlékszem, egyszer kiskoromba rám engedte a szembe szomszéd a berni pásztor kutyáját, meg is támadott. Pedig azt hiszem csak cukrot vagy ilyesmit mentem kérni, mert itthon elfogyott.
2012. júl. 24. 12:36
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Korán reggel mikor rikácsolnak, hívd ki a rendőröket, akkor majd elhallgatnak.
2012. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Dobj közéjük petárdát! :)
2012. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Itt nem jönnek ki a rendőrök ilyen ügyek miatt, betörésnél is többször kell hívni, hogy felemeljék a popsijukat
2012. júl. 24. 12:39
 5/23 A kérdező kommentje:
:) Jó lenne, csak félek tőle :D
2012. júl. 24. 12:39
 6/23 anonim válasza:
79%
Ez mind semmiség. az én szomszédom az én kertembe engedi a szennyvizét. A másik szomszédom németjuhásza rettegésben tart mert a mi udvarunkon kúszál és ki akarja nyírni a macskámat. Két házzal arrébb minden este ivászat és bulizás...:S Nehéz ügy ez.. Ha talán leülsz vele beszélni lehet segít. Vagy feljelented csendháborításért!
2012. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

én neki állnék szemétkedni... éjszaka hasonló dolgokat csinálnék az ablakuk alatt, vagy egyik reggel mikor rikácsolnak kimennék füvet nyírni...vagy valamit ami jóó hangos, hogy ne hallják egymás szavát sem. nálunk sem használt a szép szó, engem nem érdekelt, mindenféle szemét dologgal vágtam vissza....


amúgy a többi szomszéd mit szól ehhez?

2012. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szerintem a többiek nem hallják, mert pont sarkon lakunk mi is meg az egyikük is, és általában itt a mi házunk körül üvöltöznek.


Én reggel 6-kor annyira hulla vagyok, hogy felkelni az ágyból nem tudok, nemhogy füvet nyírni :P

Nem elég, hogy suliidőbe 5:30-kor kelek, de még sem aludhatom ki magam... Lelövöm őket :P

2012. júl. 24. 12:42
 9/23 A kérdező kommentje:
Dehogy mérgezem
2012. júl. 24. 12:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as, a kutya nem tehet róla hogy milyen a gazdája, nem rajta kell bosszút állni.
2012. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!