Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szörnyen...

Hogy lehetnek ennyire szörnyen sötétek az emberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom vinni a kutyámat sétálni, mert hát valljuk be: elég vad. No nem az emberekkel, egy kicsi spánielről van szó, de iszonyat féltékeny minden más kutyára és könnyen megtámadná őket, ha hagynám. Nem véletlen viszem pórázon sétálni. Erre megyünk és ott rohangál szabadon egy nagyobb kutya, a gazdája meg csak bambul, mint valami hülye. Látom a 2 kutya menne egymásnak, még hangosan meg is jegyzem, hogy úgy látszik egyeseknek nem telik pórázra, de a gazdinak csak nem esik le. Jó oké nagy nehezen elfutottunk onnan a másik irányba, erre ott is rohangál vmi kutya, de az már úgy gazdi nélkül, nyakörve volt. Nem tudom vinni szerencsétlen állatot sétálni, mert annyi a felelőtlen kutyatartó. Egyszer már jártunk úgy, hogy odajött egy kutya, az enyém meg meg akarta támadni. Erre a kis gazdi megszólal, hogy jaj de kis vad kutyám van. Mondjuk egyelőre az enyém pórázon van, az övé nem. Most ilyenkor mit csináljak? Már idős spánielről van szó, nem lehet kinevelni belőle ezt a féltékenységet, de pl az előző kutyánk egyáltalán nem ilyen volt. Komolyan mondom legközelebb a vadőrnek fogom bejelenteni, hogy jöjjön már ki, mert valaki megint nem tud kutyát tartani...
2012. aug. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Megértelek, itt is van néhány olyan kutya (naná póráz nélkül eleresztve rohannak mint a tank), hogy ha egy kisebb testű kutya gazdija meglátja őket akkor már kapja is fel a kutyáját és menekülnek a másik irányba. De totyogó gyerek anyukájára is szóltak már rá, hogy fogja meg a gyereket!!!!! mert a kutyája (póráz és szájkosár nélkül) harap.


Erre nem lehet mit mondani: igen, sötétek és felelőtlenek.

2012. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen megértem a helyzeted a nagy testű kutyákat tényleg nem ártana pórázon tartani főleg ha harap, bár mi a kutyánkat szintén póráz nélkül szoktuk sétáltatni persze csak nagyon későn mert akkor senki sincs az utcákon és az idő is jobb.
2012. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyennel én is találkoztam már,csak akkor épp szórólapoztam.Az egyik háznál nem volt kerítés és kijött egy németjuhász féle,megugatott.Erre kiszólt a gazdája,hogy nyugi,nem harap!És becsukta az ajtót.No comment...
2012. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

„Már idős spánielről van szó, nem lehet kinevelni belőle ezt a féltékenységet…”


Erre mondaná Victoris Stilwell nemes egyszerűséggel, hogy: bullshit, majd pár óra alatt megtanítaná a helyes viselkedésre.


Neveld meg azt a kutyát, vagy tarts aranyhalat!

2012. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagytestu kutyam van, ahol lehet poraz nelkul setaltatok, de ha latok egy masik kutyat porazon, odahivom az en kutyamat es megfogom a nyakorvet, mig elhaladnak. Nem kell megkotnom, mert nem menne el, ha nem engedem es amugy is egy nagyon jo fej, joindulatu kutyus. Inkabb csak azert, hogy ne hergeljem a masik kutyat.
2012. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!