Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A munkám idegileg kicsinál....

A munkám idegileg kicsinál. Úgy határoztam kilépek, de mindenki hülyének néz. Miért?

Figyelt kérdés

Nem a munkával hanem a munkahelyi légkörrel van a bajom. Utálok bejárni. Otthonról nem engednek dolgozni...

Már a kapcsolatom sínyli meg a dolgot. Úgy döntöttem felmondok, amit a párom is jó ötletnek talál. Más munkahely még nincs a láthatáron és ezért mindenki hülyének néz.



2012. aug. 8. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha a páros támogat ebben,és nem haltok éhen,akkor ne hallgass másra.

tudom milyen rossz légkörben dolgozni,én is léptem már ki ilyen miatt,de aki beszólt azt elküldtem melegebb éghajlatra.

2012. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok ember a „járt utat a járatlanért el ne hagyd” elv alapján működik, no meg van, aki éhet halna, ha otthagyná a melóhelyét, és mondjuk fél évig nem találna másikat. Az tény, hogy sokszor nem könnyű új munkahelyet találni, és az ettől való félelem sokakat visszatart attól, hogy lépjenek, inkább beltörődnek/fásulnak a megváltoztathatatlannak vélt életükbe.


De szerintem ha az ember azt érzi, már komoly károsodást szenved attól, ha úgy csinál mindent, ahogy addig, akkor lépni kell. A károsodás alatt értem azt is, ha kedélybeteg lesz vki az adott légkörtől.


Örülj neki, hogy van melletted valaki, aki támogat, nem muszáj egy rossz helyzetben benne maradnod csak azért, mert mondjuk éhen halnál egyébként. Ne foglalkozz mással, ha úgy érzed, ennél csak jobb lehet, ne tartson vissza a félelem.

2012. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

na, én ugyanebben a helyzetben vagyok. nem szeretnek odabenn, mert én nem beszélek ki meg k.rvázok le mindenkit....

23/n

2012. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 intrepid ***** válasza:
Nem tudom hogyan álltok anyagilag, ez is nagyon fontos szempont, de amíg nem találsz másik helyet, addig gondold meg a kilépést.
2012. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Antimod ***** válasza:
100%
Szerintem pedig ne hagyd, hogy kicsináljanak! Inkább néhány szűkösebb hónap, mint egy szívinfarktus idő előtt, évek múlva!
2012. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se hagyd, hogy tönkremenj idegileg. Ha a még a párod is támogat, egy percet se gondolkodj tovább
2012. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, ha anyagilag megvagytok amúgy.Csak az a gond nehéz új helyet találni.Én is így vagyok mint Te, csak én otthagytam már a munkahelyet, azóta párom tart el úgymond mert nem találok másikat sajna.Ez van már 1 éve..., de nekem megérte otthagyni így is.
2012. aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is voltam már így! Akkor még otthon laktam édesanyámmal,de a rezsibe meg mindenbe fizetnem kellett,mégis azt mondta akkor,h ne tegyem tönkre magam,inkább lépjek ki! Felmondtam,és azóta is azt gondolom,h jól tettem! Tényleg nem könnyű munkát találni,de az egészséged is rámehet.Szóval én azt mondom,lépj ki,főleg,h a párod is támogat ebben!
2012. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz munkát találni, nagyon! Főleg, ha tisztességes munkát akarsz végezni, ahol a munkádért kapod meg a fix fizetésed és nem jutalékokból kell megélned, ami akkor válik be, ha másokat manipulálsz és átversz, különben nem lesz pénzed. Ha ilyen típus vagy, hamar találsz majd munkát. Egyébként nehéz.

Nem tudok a kapcsolatotokról semmit a pároddal, de saját tapasztalatból azt mondom, hogy ne alapozz a barátod ígéretére. Ha egyáltalán ígérte, hogy eltart, mert az hogy jó ötletnek találja, hogy kilépsz, még semmit nem jelent. Még ő maga sem tudja, hogy hogyan viselné és hogyan reagálna arra, ha hónapokig, évekig csak az ő fizetéséből élnétek. Nagy teher az anyagi nehézség! Ha mindenképp menni akarsz, legyen biztos helyed, szerintem.

Remélem minden jól fog alakulni! :)

2012. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki nem bírja idegileg, jobb ha felmond, főleg, hogy a párja mellette áll.

Mindenkinek jobb lesz úgy:

-Te nem görcsölsz tovább az idegtől.

-A munkahelyed megválik egy kollégától, aki nem jár be oda örömmel.

-Akit a helyedre felvesznek, boldog lesz, hogy munkát kap.


Mellesleg munka mellett úgysem tudnál más munkát keresni, állásinterjúre bemenni... Szóval új munkára várhatsz addig, amíg a régi helyen kell lenned. Ugyanis a szabadság is véges...

2012. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!