Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék figyelmen kívül...

Hogyan tudnék figyelmen kívül hagyni egy számomra ellenszenves személyt?

Figyelt kérdés

Régebben nem volt semmi gond a kapcsolatunkban, de ahogy jobban megismertem, rájöttem, hogy kihasznál, és kibeszél a hátam mögött. Azóta kerülöm a társaságát, ahogy csak lehet. Szinte már csak köszönő viszonyban vagyunk, ami nekem bőven elég. De ő néha próbál közeledni, mert szinte 1 barátnője sincs.

A problémám az, hogy ha már egy képet meglátok róla, nagyon dühös leszek, és ellenszenv támad bennem. Ezt szeretném valahogy leküzdeni, semleges emberként akarok rá tekinteni, hogy ne akadályozzon a céljaimban. Hogyan tudnám őt figyelmen kivül hagyni?


2012. aug. 13. 16:42
 1/4 anonim válasza:

Ismerős érzés, csak annyit nem értek ebből, hogy mért akadályozna a céljaidban.

Amúgy gondolj arra, hogy ő is ember és nem tökéletes.Lehet, hogy nem szép dolog kihasználni valakit, meg kibeszélni a háta mögött, de mindenki követ el hibákat.

Gondolj arra, hogy ez csak megerősített téged, így könnyebb lesz elérni a céljaidat.

2012. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ha suliban meglátom, akkor elkap egy hülye érzés, amit még senki iránt nem éreztem, és az elveszi a figyelmem, ugyhogy kerülöm, ahogy csak lehet. :/ Egyébként köszi a válaszod!
2012. aug. 13. 16:59
 3/4 anonim válasza:

első vagyok,Ne kerüld!Semmi értelme, hogy kellemetlenül érezd magad miatta

még te kerülgesd, holott nem csináltál semmit?

Amúgy biztos jót tenne ha megmondanád neki, pl legközelebb mikor barátkozni akar veled, hogy szálljon le rólad ezek után...

2012. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, lehet megkönynebbülnék, ha a szemébe modnanám mi bajom vele, mikor odajön jópofizni. Köszi szépen. :)
2012. aug. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!