Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem voltam egyetemi golyata...

Ha nem voltam egyetemi golyataborban es tenyleg SENKIT nem ismerek, akkor hogy ismerkedjek az elso par tanitasi napon? 18/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól is függ,hogy milyen az érdeklődési köröd,milyen dolgok fontosak neked az életben.Legyél természetes és ne játszd meg magadat.A többi meg majd alakul.
2012. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nyugi én sem voltam, és nem ismerek senkit, illetve, akit ismerek, azzal eddig sem beszéltünk sokat. Facebookon nincs csoport nektek? pl.: ELTE angol szakosok 2012., vagy ilyesmi?


Nem lesz baj, a beiratkozáson is biztos elbeszélgetsz emberekkel. Én ma voltam, már megismertem 3 embert, abból 1 jár majd az én szakomra, de egy másik közel lakik hozzám, már megbeszéltük, hogy együtt fogunk hazajárni, a harmadik pedig csak úgy "van", nem árt, ha már szakon is ismerek valakit.

A facebookos klub sokat segített, meg mi szerveztünk egy találkozót.

Esetleg a facebookos klubban megnézheted, ki lakik közel hozzád.

Ha koleszos leszel, hamar lesznek ismerőseid, gondolom, az a baj, hogy hazajárós is vagy: én is az vagyok. De nyugi, fognak veled beszélgetni.

2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,most azert lenyugodtam:)
2012. aug. 28. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

szrd le ,már én i teszek az emberekre.

Most leszek én is elsős de már nem érdekelnek az emberek,úgyis tanulni fogsz járni egyetemre nem beszélnek velede,hát nem lesz semmi hidd el ki lehet bírni velem 20 éve ez van,de már nem érdekel.

2012. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Azért ez nem így megy, utolsó! Egyetemen fontos, hogy legyenek barátaid, ez már nem gimi, hogy ha nem voltál itt, akkor könnyű bepótolni az anyagot. Legyen azért kitől jegyzetet kérnie, stb.
2012. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, OFF. Melyik szakra mész?
2012. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hova fogsz járni?
2012. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!