Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami ötlet hogy hogyan...

Valami ötlet hogy hogyan kaphatná meg a csomagot? Esetleg van rá még valami esély?

Figyelt kérdés
Júl.31-én feladtam egy csomagot, Afrikába küldtem, de én hülye nem kértem róla papírt,nyugtát. Sajnos rá kellett volna írnom az illető telefonszámát is,de ezt nem tudtam,szóval nem írtam rá. Lehet már ott van a postán, de az illető nem tudja kivenni,mert nem tudja a szállítási számot. Valami ötlet? Vagy lehet még meg sem érkezett? Mit csináljak?
2012. szept. 7. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A postán érdeklődj utána.

Utólag is meg kéne tudniuk adni a csomag adatait.

2012. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra a postára menj, ahol feladtad a csomagot, próbálj visszaemlékezni, hány órakor volt ez, utána tudnak nézni, ki volt akkor az ablaknál. Hivatalosan is adj be reklamációt, szerintem írásban kell ezt megtenni, kellett volna kapnod a csomagfeladásról egy átvételi elismervényt, nyugtát, és ilyen esetben értéket is fel kell tüntetni a csomagfeladón, hogyha elvész a küldemény, azt az összeget téríti a posta. Lehet, hogy csak ottfelejtetted a nyugtát, és még őrzik, azon a ragszám alapján kerestetni lehet.
2012. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezték, hogy kérünk e nyugtát, de mi azt mondtuk hogy nem, mert fogalmunk sem volt, hogy ilyen bonyolult lesz. Elvégre a csomag amit az illetőtől kaptam Afrikából,az simán 9 nap alatt eljött hozzám :S gondoltam akkor ez is ugyanúgy elmegy.
2012. szept. 8. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy baj, semmit sem szabad úgy kiadni a kezedből, hogy átvételi elismervényt nem kérsz róla. Az az érzésem, a dolog már így veszett fejsze nyele, ahogy mondani szoktuk. A csomagod "elveszett". De, ha tudod az illető címét, egy légipostai levélben meg kellene írni neki, hogy mikor adtál fel számára csomagot, ő nyilván tudja, melyik az a legközelebbi posta, ahol keresheti, hátha mégsem veszett el, és át tudja venni.
2012. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én beszéltem az illetővel, és ő már volt a postán, de azt mondta, hogy ahhoz, hogy ki tudja venni a csomagot kell neki a küldemény száma. Nem értem miért nem elég,ha a nevét + címét megmondja, az is rá volt írva a csomagra :S Egyáltalán azt sem tudom,hogy már ott lehet e a postán, mert valahol olvastam, hogy 2hónapba telt mire elment. Szóval tiszta tanácstalan vagyok :S
2012. szept. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!