Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hazudós, lopkodós, romlott...

A hazudós, lopkodós, romlott embereknek mindig bejön az élet?

Figyelt kérdés

Több ilyen ismerősöm is van.

Az egyik lány lakótársam volt, meglopott, turkált mindig a dolgaim közt, pénzt kért kölcsön és alig akarta visszaadni, kuplerájban élt, soha nem takarított maga után. Kirúgtuk, erre ocsmány hazugságokat terjesztett rólunk, sajnáltatta magát. És sokan neki hittek.:O Szinte mindent elnéztek neki a közös ismerőseink, a tanárok, mert hogy milyen kis szókimondó, vagány-közönséges volt inkább.

Az egyetemet úgy végezte el, hogy hazudozott végig, sírt a vizsgákon, sőt lefeküdt az egyik oktatóval is. Viccen kívül, nem hittem volna el, ha nem a saját szememmel látom. Aztán összejött egy külföldi sráccal beédelegte magát a társaságába, kivitette magát a fiú szülőhazájába, aztán szépen szakított vele, és most kapcsolataiból él, mint hal a vízben.

Több ilyen ismerősöm van, és mindig elérik a céljaikat.


Persze tudom, hogy ilyen az élet, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy mennyit tanultunk párommal és most vért izzadunk, hogy egyáltalán egy kisebb nyaralásra fussa...


Nektek vannak ilyen ismerőseitek?


Köszönöm előre a válaszokat!


2012. szept. 14. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose bánd a saját életedet. Te jól csinálod. Neki felszínes lesz az egész élete. Mire rájön, hogy elcseszte az egészet, már késő lesz, Isten nem bottal ver.
2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki ezeket végigcsinálja, az soha az életben nem tudja majd lelki biztonságban érezni magát.

Tudja magáról, hogy hazugsággal csalással ért el valamit.


Ha nem, akkor súlyosan lelki beteg vagy akár elmebeteg is lehet.

Ez csak látszólag "bejött neki az élet"!

2012. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hülye is vagyok, hogy ezzel foglalkoztam.:)

2012. szept. 15. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy az!

Ezzel a kérdéssel mindenki, legalább egyszer, már találkozott az életében.

A tanulási folyamatainkhoz hozzátartozik.

Sok örömöt az életetekhez!

:-)

2012. szept. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ideig bejön....

Aztán a magasból szép a zuhanás....


Ne irigyeld egyiket se egy percig!

2012. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!