Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az értelme annak a műsornak...

Mi az értelme annak a műsornak, hogy "A gyanú árnyékában"?

Figyelt kérdés

Ki kell tölteni valaminek a műsoridőt, vagy micsoda??

Nem értem, mire jó az, hogy családi perpatvarokat meg ilyen gagyiságokat mutatnak be... :s


Ti láttok ebben fantáziát?



2012. szept. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam,csak eljátszott Mónika shownak hívom. Kb annak is ennyi értelme volt, csak ott beszéltek ezekről, itt meg el is játszák a nagy targédiákat.
2012. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is borzasztó, bár én csak még előzeteseket láttam.
2012. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyuék úgy odapattannak a tv elé olyankor, hogy az nem igaz!

Népbutítás és felesleges áramhasználat!

Kit érdekel más gondja, főleg amatőr szereplőkkel megvalósítva, elég a sajátomat rendezni. Ez szégyen... Győzike show 2 káromkodások nélkül.

2012. szept. 22. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki volt az, aki ezt műsorra engedte?


Igaz, az élet mindig bebizonyítja, hogy mindig van lejjebb. A televíziózásban is.

2012. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Nekem maga az ötlet tetszik, csak az nem, hogy legtöbbször nagyon rosz színészek játszanak benne, és annyira komolytalan az egész, és életszerűtlen is szokott lenni. De maga az elképzelés jó.
2012. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondták egy csomószor hogy amatőr színészek játsszák el a jeleneteket, ez nem Mónika show, majd akkor lesz az, ha rézbőrűek is szerepelni fognak benne. :)
2012. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Maga a sorozat meg az ötlet mondjuk jó, és bár ezek kitalált történetek, azért gondolatébresztésre jó. A színészi játék gagyi ,de hát amatőrök játszanak benne ill. azért el lehet gondolkodni, hogy te hasonló helyzetben mit csinálnál, meg jó látni ,hogy azért a környezetedben lévők többsége nem ilyen hülye mint ott, pl. akkor sem hiszi el a saját anyjának ,hogy nem ő okozta a balesetet ha már 100x elmondta, meg csont nélkül bekajálni mindent, meg pl. én elhinném ha a gyerekem azt mondaná nem az övé a táskájában lévő füves cigi hanem azt valaki oda beletette, és nem vele ordítanék ahogy akkor sem, ha azt mondja pikkel rá a tanár és bizonyítani is tudja. Pláne úgy, hogy semmi okom az ellenkezőjét hinni. Mellesleg volt nekem is diákként dolgom ilyen tanárokkal, de miután nyílt órán is látta anyám ,hogy tényleg egy idegbeteg hülye nem foglalkozott vele, mondván pár év csak ne vedd fel, 2 év után el is hagyta az iskolát.
2012. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!