Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy szamodra...

Volt mar olyan, hogy szamodra fontos szemely becsapott, atvert?

Figyelt kérdés
Hogy tortent? Erdekel masok tortenete, es hogy hogyan viselkedtetek utana az adott szemellyel.

2012. szept. 24. 17:14
 1/1 anonim válasza:

Nem is egyszer sajnos.Nem vagyok még 20 sem, viszont elég sok mindent megéltem ezen a téren,volt hogy a párom,barátom de még a saját testvérem is elárult...

Persze, van hogy az a személy nem érzi mennyire is fontos neked, és a tettei súlyát sem érzi át, de neked el kell viselni.Ilyenkor a bizalom megszakad, ami szerintem olyan mint egy kártyavár, amit egyszer elég megsuhintani és ledől az egész.Magamat kicsit naivnak mondanám, így van hogy egy régi barátnak meg tudtam bocsátani olyat, amit másnak sosem néztem volna el, de akivel együtt nőttem fel, nehezen tudom elképzelni az életem nélküle.

Viszont nem szabad hagyni hogy folyamatosan átverjenek, sajnos akármennyire fáj, vannak olyan dolgok amik nem megbocsáthatók, és hanyagolni kell az ilyen személyeket az életünkben, hiszen csak folyamatosan padlóra fognak küldeni és belül tudod, hogy a bizalom már nem a régi...

2012. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!