Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy kisebb...

Miért van az hogy kisebb városokba több a b*nkó ember mint nagyobb városokba?

Figyelt kérdés
Most a kisebb városokat nem akarom név szerint megnevezni de ha Pl abból a kisebb városból felmegyek Szegedre, Debrecenbe vagy Budapestre akkor észrevehetően kevesebb a b*nkó száma. Értem ezalatt hogy sokkal segítőkészebbek az emberek, nem röhögnek ki minden sz@r-ért...stb. Lehet hogy a nagyobb lakosság miatt eloszlanak ezek az emberek vagy nem tudom de én ezt akkor is ezt tapasztalom. Miért van ez?

#város #ember #kisebb város #nagyobb város
2012. szept. 30. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a vidékiek ezzel vigasztalják magukat mert minden országba a nagyvárosokba jobban lehet keresni és ezért ezt mondják egymás között hogy a "pöstiek bunkók" ezt te is tudod a szíved mélyén még a északnyugat vidék a legjobb az északkeleti meg a legrosszabb a cigányok miatt.
2012. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mindenhol van így. Most ha elmész egy nagyobb városból egy kisebbe aztán egy faluba főleg Dél-Alföld környékén valahol akkor ott még kedvesebbek az emberek, én ezt számtalanszor tapasztaltam már.
2012. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, de a falu az más mint a város, ott általában mindig kedvesebbek az emberek. De akkor megnevezem azt a "kisebb" várost: Békéscsaba (tudom, nem valami kicsi de nem is túl nagy) Ebbe a városba sok a b*nkó ember, már ha megkérdezed valakitől mi hol van már nehezére esik segíteni és jobb esetbe odavágja a fejedhez hogy "mit tudom én" rosszabb esetbe elkezd rajtad röhögni mintha a világ legviccesebb dolgát mondtad volna neki. Én ezt még sohase tapasztaltam Budapesten.
2012. szept. 30. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Engem Pesten elküldtek egész más irányba, mint ahova menni akartam. Ott sokkal több a bunkó, mint más városokban.
2012. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi bunkó van mindenhol,csak kisebb helyen közvetlenebb kapcsolatba kerülsz velük.Ezért jó Bp.
2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is egy nagyobb városban nem olyan feltűnő. Másodszor egy kisebb városnak kevesebb az érdeklődést és figyelmet felkeltő kínálata tehát a lakosság főleg önmagával és közvetlen környezetével van elfoglalva és annak akar megfelelni. Ha alacsonyan képzett, akkor annak, ha középszintű akkor azt szeretné elérni, ha magasan képzett, akkor annak nyomában ered, ha másért nem az irigysége vezérli, vagy mert a példaképének tekinti annak az életstílusát.


azért vagyok ilyen biztos ebben, mert valamikor engem is ez hajtott- észre vettem a különbséget a tanulatlan és a tanult között nem is beszélve a jövedelmük különbségéről. Amikor aláírtam az első fizetéseimet és megláttam hogy én a melós mennyivel kevesebb bért kapok a sok munkáért, amíg a könyvelők 4x annyit kaptak és a fenekükön ültek egész nap jókat trécselgetve.


Ha más nem legalább ezt észre kellene vennie mindenkinek, nem csak szellemileg marad el de a megélhetése tekintetében is!

2014. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!