Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 8. osztályba járok 14 éves...

8. osztályba járok 14 éves vagyok új iskola 1 hónapja járok oda és még nem barátkoztam annnyira össze a többiekkel én nem vagyok hangoskodó és idő kell még új emberekhez szokom szerinteteki bele szokok majd a környezetbe?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Bele fogsz, tényleg csak idő kérdése. Kitartás!
2012. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 10. 18:16
 3/4 tetris ***** válasza:

Persze, hogy beleszoksz! Ne legyél türelmetlen, nem maradtál le semmiról. Nagyon rossz újnak lenni egy összeszokott társaságban, ezzel mindenki így van. Jobb, ha már most beletanulsz kicsit, mert később, amikor munkába állsz, akkor is be kell szoknod majd az adott kollektívába. És ez annyiszor így lesz, ahányszor munkahelyet, iskolát váltasz.

Hidd el, később már csak nevetni fogsz azon, hogy emiatt aggódtál. Kívánom neked, hogy ennél nagyobb gondod soha az életbe ne legyen!

2012. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2012. okt. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!