Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm és egy csaj közénk furakodik egyfolytában veszekedünk amiatt a csaj miatt, mit tegyek?

2012. okt. 12. 14:28  Privát üzenet  

A válasz
Konkrétan mit jelent, hogy közétek furakodik?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. okt. 12. 14:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azt h odajön és elkezdi h menjen el vele a barátnőm 7végén moziba pedig tudta h mi már megbeszéltünk egy programot addig könyörgött amíg bele nem egyezett a barátnőm és pedig kb 2 hetente tudunk talizni ez nem tetszett meg is mondtam de ő veszekedni kezdet velem....

# 2/2Időpont 2012. okt. 18. 17:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Nagyon nem birom már a helyzetet! Egyfolytában sírok miatta.
Fiúk! Észrevettétek hogy minél csúnyább és kövérebb egy csaj, egyfolytában csak rinyál hogy miért kellenek a pasiknak a vékony cicababák, miközben ők is csak a leghelyesebb,...
Hogy mondanád el a szüleidnek, hogy terhes a csaj?
Férfiak! Titeket mindig be tud hálózni egy fiatal, helyes csaj?
Mi a fenét kezdjek egy olyan csajjal, aki tetszik, szal el tudnék vele képzelni kapcsolatot. A csaj egyfolytában érdeklődést mutat irántam, mintha én is bejönnék neki DE van pasija?
7. -es vok. Sulibna egy csaj egyfolytában bámul köszönget. Ha 1más előtt állunk és mind2-en a zellenkező irányba meünk akk megfog elmegy mellettem egy évvle idősebb nálam. Akkor...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!