Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti szerettétek az osztálytársa...

Ti szerettétek az osztálytársaitokat alapiskolában?

Figyelt kérdés
Nem szerelemre gondolok. És ha nem, akkor mi volt annak az oka?
2012. okt. 19. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
általánosban?ja bírtam velük az egész iskola bulinak tűnt és remek 8 évem volt:) sajna a középről már nem tudom ezt elmondani.
2012. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Középiskolában mi volt a probléma? :/
2012. okt. 19. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hánytam tőlük. Kb. mintha egy börtönbe jártam volna be minden nap. A túlélés szabályai is ugyanazok voltak. :)
2012. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utáltam őket. Nagyszájú, szemtelen klikkesedő s*ggfejek voltak:D

Középiskolában nem volt ilyen gondom :D

2012. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól elvoltam, voltak barátaim, de nem szerettem mindenkit, a legtöbb emberrel közömbös voltam. De a gimiseket imádom.
2012. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közepesen.Voltak jó és rossz élményeim is, de ha belegondolok, akkor azért a jókból volt több.
2012. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általánosban voltak barátaim, az osztályban mindenki jófej volt... :D imádtam :)

A középiskola meg katasztrófa volt. Minden nap halálra untam magam, egyedül voltam végig. Mindig azt vártam, hogy legyen már vége a napnak. Egy örökkévalóságnak tűnt az a 4 év... :(


20f

2012. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nálunk 1-2 kivétellel szinte senki se jó fej. :(
2012. okt. 19. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A húgom is szar iskolában volt. Most kezdte a középiskolát és már lett egy csomó barátja. Szóval még bírd ki addig... :)
2012. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én igen, mert az osztályunk nagyon jófej volt
2012. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!