Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Néhány napja Pápán (nappal)...

Néhány napja Pápán (nappal) mentem haza a boltból és az úton jött velem szembe egy idegen (. )?

Figyelt kérdés

Néhány napja Pápán(nappal) mentem haza a boltból és az úton jött velem szembe egy idegen, köszönt nekem, de én nem fogadtam (mert idegen). Aki aztán megfordult és elkezdett utánam jönni h mért nem köszöntem vissza, mondtam h hagyjon békén erre ő nekem jött.....hát hirtelen nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, mert ilyen még nem fordult elő velem, h meg kellene védenem magam....

szemtanú nem volt...


igazából lelkileg nem rázott meg a történet, viszont már napok óta eszembe-eszembe jut az egész és azon gondolkodom, h h lehetnek ilyen emberek?...



2012. okt. 19. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Ha nem rázott volna meg, nem írtál volna róla.
2012. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Majd írsz kérdést is?

Nem véletlenül kötelező karakter a kérdőjel, ez az oldal úgy működik, hogy kérdezel-válaszolnak.

2012. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!