Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen felszínesek az...

Miért ilyen felszínesek az emberek? Miért csak "azt" látják bennem?

Figyelt kérdés
Kaliforniában születtem,éltem Fremontban, Lancasterben és Oaklandben is.8 éves koromig ott is éltem,aztán családi dolgok miatt 8 éves korom óta a nagynénémékkel lakom. A szüleim most is Kaliforniában élnek. Karácsonykor látom őket, a nyarat ott töltöm. Ezek után a "menők" táborát erősítem, bár ez teljesen az akaratomtól független,mert nem akarok menő lenni, de így alakult. Csak azt látják,hogy anyanyelvi szinten beszélek angolul, az egész nyarat amerikában töltöm, plusz még a külsőségek. Azt már nem, hogy sokszor hajnalokig várom anyumékat skypon, vagy hogy szülinapomkor is webcamon köszöntenek fel, és lerendezik az egészet pénzzel, az egész életem költözéből,utazásból áll. Sokkal jobb lenne,ha egy átlagos életet élhetnék, mert ebből a "menőségből" már elegem van. Miért ilyenek az emberek?
2012. okt. 20. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
cserélnék veled tudod...
2012. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor a zsebtolvaj a buddhával találkozik, csak a zsebeit látja."


Olyanok vannak körülötted, akiknek ez tűnik fel belőled, mert erre vágynak legjobban.

Továbbá ez annyira bánt Téged, hogy azokra az emberekre, akik nem így tesznek, fel sem figyalsz... :) Nézz csak körül jobban!:) Próbáld megszámolni például, hogy 100 ismerősödből HÁNYAN mondanak Neked olyanokat, hogy menő vagy. Meg fogsz lepődni!:)

2012. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél csóró is, egy alkoholista apával, rokkantnyugdíjas anyával, hat tesóval egy cigánysori, szobakonyhás lakásban, nyelvtudás és jövő nélkül. Amerika menő, de van, aki még metrót se látott életében, mert egy szabolcsi nyomortanyára dobta le a gólya. Kovácsolj előnyt abból, amit az élettől kaptál, és fejezd be a felesleges nyűglődést, mert így csak egy hisztis kis hülyének tűnsz.

Szomorú, hogy csak a neten beszélsz a szüleiddel, de sokkal jobb a monitorhoz beszélni, mint a sírkőhöz, hidd el nekem.

2012. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert sokaknak esélyük sincs olyan életre, mint a tiéd. Ez nem a te hibád, természetesen!


Sajnállak, mert kevés időt tölthetsz együtt a szüleiddel, ezért úgy gondolom, hogy minden létező pillanatot meg kell ragadni arra, hogy élőben legyél velük. A család nagyon fontos dolog, vigyázni kell rá!

2012. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondta az egyik válaszoló, hogy nézz körül az ismerőseid között, lehet van olyan, aki nem ezt látja benned.


A haverom unokatesója szintén az USA-ból szokot ide járni, és egyáltalán nem vágom magam hasra, hogy úristen egy külföldi.

Istenem, milyen jókat lehet vele sörözni, na meg annak örülök, hogy a nyelvet gyakorlom vele egy kicsit.

2012. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3. Ment a zöld kéz.

Én is így látom.

Adj hálát az égnek, mert ilyen panaszod van csak.

Falun lakom. (tudom, nem menő) látom az embereket, gyerekeket, a nyomorukat. Az szívfájdító, hidd el.

Mert aki panaszkodhatna, sírhatna, nem teszi.

2012. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a falusi körülményeket még egy pesti sem tudja elképzelni. Orvos, rendőr, betonozott út sehol, lehet havi 40ezerért feketén dolgozni a földeken. Nagyon durva világ van, ne álszenteskedj, hogy neked ez nem kell, mert ha elveszítenéd mindazt, amiért most menő vagy, és amiért annyira szenvedsz, bizony megátkoznád a saját anyádat, amiért nem fojtott meg a szülés után.
2012. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!